Kara verdim spor yapmaya başlıycam?

22 yaşında1.85 boyunda 98 kilo yum benim boyumdaki insanlar vücutlarını o kadar güzel gösteriyorki ben buna dahil degilim uzun zamandır spor yapmak istiyordum ve artık kararlıyım bu akşam başlıycam yemek yemenın canı cehenneme tatlılar hazır yiyecekler herşeyden soyutluyorum bu gun kendımı motivasyona ihtiyacım var benim bana motivasyon önerirmisiniz arkadaşlar...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaparsın knk sende o hırsı gördüm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pazartesi başlayıp salı bırakanlardan olmaman dileğimle :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• orta boylu vücut geliştiriciler seksi görünüm verir uzun boylu vücutcular ise fazla gelişirse itici görünüm sunar ben orta boylu vücutcuyum diye demiyorum gerçek budur... fakat yemekten kendini alı koyacağını söylemişsin yaplı tuzlu şekerli hamur işlerini kesiceksin protein ağırlıklı besleniceksin kilo başınla 1.5 gram proteini çarpıp gıda ve supplementleri o düzeyde kullanıcaksın ilk bulk dönemi 4 ay sürücek sonrasında 3 ayda definasyon bunları aşarsan 1. kademeyi geçtin demektir bu zor bir aşk'tır önce hevesle başlarsın sonra bırakırsın keçi gibi inat gerektirir maddiyatında kısıtlı olmaması lazım benim aylık 1500 lira üstü gıda ve supplementler için giderim var en az bu düzeylerde olmalı başarılar dilerim...

0|0
    0|0
    • spor bile parayla diyorsun :D

• 7 yıldır vücut geliştirmenin içindeyim hayattaki bildiğim tek şey bu ! sen bilirsin spor olsun diyede elbette yapabilirsin fakat görünür bir vücudun olmaz...

• görücez

• yap kardeşim azimli olursan o mankenlerden hiç bir farkın kalmıyacak gereken tek şey azim ve inanç senin onlardan asla geri kalır bir yanın yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...