Sevgilimin babasının mafya olduğunu ayrıldıktan sonra öğrendim. Siz hiç böyle bir şey yaşadınız mı?

bir sevgilim vardı bi ara babasının mafya olduğunu ayrıldıktan sonra öğrendim yaa ...aaaa bi korktum ama ayrılmak isteyen sevgilimdi...neyse siz hiç böle bişey yaşadınz mı cevaplarınızı bekliyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç yaşamadık ama her birey dünyaya geldimi mutlaka biriyle evlenecek bu sen yada başkası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kızın birisi evlilik teklif etmişti kabul etmedim... sonradan öğrendim babası inşaat işiyle uğraşana taşşaklı bi abimizmiş mafya da olma ihtimali var...

1|0
    0|0
  • yalandır o

1|0
    0|0
  • evet bende italyan mafyasi liderinin kiziyla cikiyordum sonradan uyandim ruyaymis sende uyaninca anlarsin

1|0
    0|0
  • sorma benim kızın babası da mitçiydi sürekli telefonlarımız dinleniodu takip edilioduk.ondan sonra kuryelerle birbirimize mesaj göndermeye başladık.baktım olmayacak kgb ile anlaştım bizi koruolar şu an .

1|0
    0|0
  • Bir sevgilim olsa... Babası mafya olsa :( ona bile razıyım :(

1|0
    0|0
  • Hep mafya olsa ne yazar ... !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim babam da mafya.

1|0
    0|0
  • hastanede pijama ustune kemer takıp silahını takan, doktora tepesi atıp elinde silahla hastane icinde kosturup "nerde ulan o doktor" diye bagıran bir babaya sahibim, her yanları mafya olsa ne olur :)

1|0
    0|0
  • Yaşamadım

1|0
    0|0
  • Bende mafya olmak istiyorum beni işe alın diye babasından iş isterdim ne güzel işte :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...