Fitness ile ugrasanlar?

Ya zaten sürekli koşu ya da yürüyüşe çıkıyorum ama son zamanlarda mekik sınav falan yapmiyordum. şu an 1 aylık bir program hazırladım. Az önce 5×5 sınav 50 mekik ve 60 squat yaptım. Bu sayılar iyi mi

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Önce yürümen lazım vücut ısındığında mekik çekmen lazım. ve diyetine dikkat etmen gerekiyor. Unutma % 80 yemeniz % 20 spor ile vücut yapılıyor. Takıldığınz bir konu olursa yardımcı olurum. 6 aydır vücut geliştirme sporuyla ilgilenyiyorum.

0|0
    0|0
    • Çok iyi olur :) ayrıca gnc l carnitine aldım antremandan yarım saat önce alıyorum iyi mi

• Mesela şu an 60 gr haşlanmış tavuk göğsü , salata ve ayran yiyorum

• 17 gram proetin ve 76 kalori kazandın. Salata ve etle birlikte 25 gramı bulabilir. Buda kas gelişimi için ideal. kilonuzun 2 katı protein gerekli kas vücut için.

Erkekler Ne Diyor 22

• 60 squatı 30' indir 3 set yap, 60 çok fazla bence. 50 mekik 25 şınav da gayet iyi bunların dışında squattan sonra azıcık bilek çalışmaya özen göster açma kapama jimnastik hareketlerinide yap hem karında çalışır o esanada ve son olarak iyi beslen daha çok proteinli ve biraz dakarbonhidratlı gıdalar tüketmeye özen göster göbeğin cidden çok yoksa azıcık yağlı şeylerden de atıştırmanın pek bir zararı olmaz. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • spor yapmandaki amacın, beslenme programın ve kaç günde bir antreman yaptığını yaz ona göre tavsiye veriyim.

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • P90X programı da deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • kültür fizik haraketlerini kafana göre yapma derim sana. Ben de her iki günde bir çıkıyorum koşuya sonra şınav mekik, barfiks falan filan. Ama bilinçli yapmak lazım. Yani mekiği nasıl çekiyorsun tamsa eğer faydasını unut.

0|0
    0|0
  • bence a ben atmış çarpı uç mekik elli çarpı uç şnav bide değişik karın hareketleri yapıyorumm

0|0
    0|0
  • iyidi vucut hamsa çok yapma ilk günden heryerin agrır

0|0
    0|0
  • Sayılar gayet normal.

0|0
    0|0
  • Önemli olan sayıdan çok devamlılık. Programını az dan yukarı doğru yap. Devam ettiğin sürece iyidir

0|0
    0|0
    • Zaten haftada 2 defa kickboks antremanim var orda yoğun çalışıyoruz ek bişeyler yapıyorum

• Evet dikkat ediyorum zaten. Kahvaltı ve öğle yemeği protein ağırlıklı. Akşam çorba sebze yemeği. Aralarda meyve

• Meyve konusuna dikkat et ama meyve kilo konusunda yararlı değil okadar. Beşinde zengindir kilo yapar. Vücudunun gidişatına göre kendini yönlendir bu azimle bence çık şey basarirsin

• Biraz az

0|0
    0|0
  • valla biraz aşırı yuklenmıssın

0|0
    0|0
  • bir bayan için iyi. Nickin dikkatimi çekti dövüşçümüsün?

0|0
    0|0
  • Gayet iyi

0|0
    0|0
  • resimde harika görünüyosun. bence hiç uğraşma . vücudun 10 numara

0|0
    0|0
  • maça hazırlık :D

0|0
    0|0
  • amacın ne