Silip atmak mı, beklemek mi?

merhabalar.20 yasındayım.ortak arkadaslarımız sayesınde tanıstık ve 6-7 defa gorustuk.ondan gercekten hoslandım oda benden hoslandı bellı ettı.son bulusmamızda sana kaybetmek ıcın soylemedım ama benım sevgılım var dedı sok oldum yıkıldım.bende kararını ver bencılsın hep kendını dusunuyosun fılan dıyınce sadece kendımı dusunseydım sımdı senın olurdum o kızıda dusunuyorum dedı.kafam cok karısık dıyor.ne yapmalıyım sılıp atmalı mı yoksa karar vermesını beklemelı mıyım?sımdıden tesekkurler

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• eğer gerçekten seviyorsanız uzlaşırsınız bence karşına al konuş benim olanı kimseyle paylaşmam falan de içten feth et yani bırakırsan dahada üzülürsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• silip atmış gibi yap hemencik sana gelir.

1|0
    0|0
  • Silip atman gerekir. Resmen oynatılmışsın.

1|0
    0|0
  • Sil,at.

1|0
    0|0
  • şimdi kendini onun sevgilisinin yerine koy, seninle sevgiliyken başkasıyla görüşüyor. Nasıl hissediyorsun kendini? Empati yap geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hem seninle yeni heyecanlar yaşamak istiyor hem de alışkanlıklarından vazgeçemiyor.

Hep de o kızı düşünüyorum yalanını söylerler. O kızı çok düşünse zaten aldatmaz. Sil at kesinlikle.

2|0
    0|0
  • hayır gelmez sil at bence. senin için ondan vazgeçerse gün gelir başkası içinde senden vazgeçer.

1|0
    0|0
  • at gitsin

1|0
    0|0
  • belkide sevgilisi yoktur senine bi ilişkiye başlamak konusunda kararsızlığa düşüp tercihini olmusuz yönde kullanmıştır yalan söylemiştir uzaklaştırmak için olamazmı?

0|0
    0|0
  • ortak arkadaşlarınıza çemkirsene bi. niye söylememişler sana daha önce?

1|0
    0|0
Yükleniyor...