Sorularınızın neden kaldırıldığını merak ediyor musunuz?

Çok karşılaştığımız durumlardan biridir. Üyenin sorusu kaldırılır ve ardından tekrar bir soru açar.

"Sorum neden kaldırıldı?" diye. Genel olarak özetlemek gerekirse;

En çok kaldırılma sebepleri;

-Level seviyesi tutmadığı için cinsellik sorularını aşk/flört kategorilerinde sorulan sorular.

-Soru formunda olmayan sorular.

-Belli bir üyeye hakaret içeren sorular.

- Tanışmak amaçlı bir soru ise...

Bunların yanın da size vereceğim linkte daha detaylı olarak sebepleri görebilirsiniz. Unutmayınız ki son kararı yönetim veriyor. Bu yüzden moderatörler olarak biz adam kayırmıyoruz.

Link: link

Pekala. Sorularınızın neden kaldırıldığını halen merak ediyor musunuz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu iyi hoş da herkesi birden mutlu edebilmek imkansız. Birisi bir paylaşımı şikayet ettiğinde bile; paylaşımı kaldırsan yazan kişi, kaldırmasan da şikayet eden kişi mutsuz olacak.

Kurallardan çoğu net yani yoruma açık değil (örnegin soru formunda olmaması) ama "alakasız", "daha önce sorulmuş" ya da "imla hatası" kişiye göre değişik yorumlanabiliyor. Tüm kuralları da aynı netlikte koymak mümkün olmadığına göre; bir moderatör olarak bazı konularda değerlendirmeyi yönetime bırakmak ve onları kolayca bilgilendirmek için "kaldır" butonunun yanında bir de "şikayet et" butonu istiyorum. Aslında yönetime mesaj yazmaktan ve hatır sormaktan hoşnutum ama bir sürü mesaj arasında bazen gecikme olabiliyor. Üstelik kendi paylaşımımın altında normalde silinmesi gereken bir paylaşım olduğunda konu benimle alakalı olduğundan, "taraflı davranmamak için" asla silme işlemi yapmadığım için "şikayet hakkı" istiyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zevkten kaldırdığınızda oluyor nefescim genel olarak söyledim kişisele bağlama olar mı?

yani aynı şekilde modların kişisel sorunları ya da çekememezlikleride mevcut

1|0
    0|0
    • Zevkten kaldıranlar yok mudur?... vardır elbet. Ama son karar yönetimin olduğu için pek bir şey fark etmiyor.

• uğraşmaktan sıkıldık kırmızııııııı

• Nefes hepsi boş be kardeşim inan bir soruyu yönetime direk iletişimle bile şikayet edip ortada ki yanlışı hem kullanım koşullarınızdan hemde T.C.K'nu çerçevesinde gösterdim yine de kaldırılmadı.. Keyfe keder çalışıyor site artık.

0|0
    0|0
  • kaldıramazsan kaldırırlar gülüm(afrodit sen bizim herşeyimizsin:DDDDd

1|0
    0|0
  • Bu kadar resmiyete ne gerek var hala anlamış değilim.

Alt tarafı bir site... Sanal, GERÇEKLİK payı düşük olan bir site... Çok da sitemde(!) yani.

Sanki Türkiye ile ABD arasında sözleşme imzalanıyor.

Rahatlayın biraz ;)

0|0
    0|0
  • Modların ne oldugunu 1 yıldır bılıyorum.Bu gerekceler de yetkı sahıbı olana gore esnetılır gayet.Mod olmayı halt sanıp inadına kaldıranlara cok guluyorum ben ya lan bana 2-3 kere teklıf ettıler totomla guldum.Bu sıteyı gozunuzde buyutmeyın ne yerler var oralarda mod luk admınlık kovalayın gencler.CV nıze kızlar soruyor yazınca en fazla gulecekler :D

1|1
    0|1
  • benim açtığım soru kaldırılıp benimkine benzer içerikte bir başka soru yayında kalabiliyorsa bu adam kayırmak değil midir? rapor edilmemiş hiç bir soruyu yönetim silmeyecektir rapor edilen sorular için sadece son kararı yönetim veriyor..

1|0
    0|0
    • Gözden kaçmış olabilir. Böyle durumlarda yönetime mesaj atabilirsiniz.

• ben sorduğumda da o sorduğunda da mantıklıydı soru gerek yoktu yönetime mesaj atıp kaldırtmaya..

• son cümle sanki tahdit ve teşircilik içeriyor ama neyse beni bağlamaz merak edersem iletişim kısmından sorarım zaten niye kaldırıldı diye

0|0
    0|0
    • Tehdit. ?

• Sen çekmek istediğin yere çekmişin :)

• nalçak medyanın adamıyım ben :D

• hadi ordan diyorum,geçen gün sitedeki bazı kişilerin neden gittiğini merak edip soru açtım.cinsellik yoktuisoru formundaydı,uyeye hakaret ıçermıyordu,kımseyle tanışasım yoktu.oturup bdsmlilerin avatarına hangi resmi koycaklarını nasıl seviştiklerini kaldırmazsınız ama?bunlara yeniler inanır

0|0
    0|0
    • Linki açıp okusaydın keşke...

İlla bir üyeye hakaret etmek gerekmiyor. Belli bir üye adına açılan sorularda kurallara aykırı

• linkede cevap vereyim yasak değilmi üye adına açılan soru_?peki yönetime mesaj attığımızda sorabilirmiyiz diye soru formatındaysa sorabilirsin diye izin veriyorlar_?çelişki_?yoksa benmi çok gerçekçiyim_?

• h t t p ://w w w .kizlar soruyor .com/Diger-Sorulari/36376-boyle-soru-soracagim-aklima-gelmezdi.html boşlukları silip bak soruyu bile buldum,sözleşmeler kurallar hep aynıydı sitede.kaldıki regl gününün nasıl nerde geçtiiğini alenen yazanlarmı dersin,cinsel içerikli fotolarmı dersin ne ararsan varken siteyi savunurken doğrularınızdan şaşmayın.bunlar yenilere söker

• kendi adına konuşmalısın. modlar adam kayırmıyor demek çok komik. buna inanılmasını beklemek daha da komik.

1|0
    0|0
    • :))) buna inanmıştım bir ara.Gerçekler acıdır ama ben tatlıyım.

• iyi ki moderatör değilim bu dertler çekilir mi?:)

• Eşim benden 14 yaş küçük sorusunu gordunuz mu?

Şu manyak karı kac saattır mıllete ana avrat duz gıdıyor hanı adalet? Ben de kufretcem engellemıs banane banane

0|0
    0|0
  • mod un kafasına göre kalkan sorular yokmu.? yada cevaplar ? yada ben soruyu beğenmedim yada cevabı beğenmedim diye bunları kaldıran modlar yokmu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu sana yapılmış bir eleştiri değildir.Belki bu sitede düzgün çalışan modlardan birisin onun için yorumun sana karsi değil bunu belirtmek istedim.Benim için bu bir sorun değil çünki ben soru sormuyorum :) ama bir iki kere yanıtlarım kaldırıldı ve bu sorulan sorunun kaldırıldığına bağlı olduğunu inanıyorum ama bundan bir kaç ay önce bu sitede bir kadın üyeyi rencide edilmesine göz yumanlar olmuştu ve ben buna karşıyım.Ne zamanki ben tepki vermiştim o soru ve soruya verilen yanıtlar kaldırıldı.Bence bazen bazı modlar, adminler bazi şeylere izin veriyor ve bu söylenincede pek hoşunuza gitmiyor? Haklımıyım?Onun haricinde bu yorumum sana karşı yapılmış bir eleştiri değildir ve eminim doğru kararları alıyorsun ve siteyi sevdiğin için burada bulunuyorsun ve inşallah hakkınızda en hayırlısı olur :) ama bazen eleştiriye açık olmadığımı düşünüyorum veya belki yanılıyorum.

İyi paylaşımlar

1|0
    0|0
  • inan çok merak ediyorum...

gerekçelerle alakası yok çünkü kaldırılan sorularımın... bi tanesine alakasız demişler neyle alakasızmış onuda çok merak ettim... yönetim işlerine gelmeyeni kaldırıyo işte... yada takık olduklarına gıcıklık yapmak için bi taraflarını yırtıyolar nerdeyse...

0|0
    0|0
  • başka bi hesabımda 4 tane falan sorum kaldırıldı araştırmadım niye kaldırıldı diye önemsemedim işte nefes şimdi açıklaman iyi oldu teşekkürler kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Valla 2 sorum kaldırıldı nedenini bilmiyorum ama hiç sorgulamadım modları. Ya da neden sorum kaldırıldı diye bir soru daha açmadım. bir bildiğiniz vardır diyor ve gidiyorum :) Kolay gelsin

1|0
    1|1
  • Ediyordum öğrendim.Neden merak ediyorsam daha 2 soru sordum kaldırılmadı da :)

1|1
    0|0
  • bazen sorumun baslıgını değiştiriyrlar bunları siz mi yapıyorsunuz yöneticiler mi?

0|0
    0|0
  • etmiyorum kayırılanların olduğu zaten ortada

1|0
    0|0
  • kafam atinca kufrediyorum yonetime yollaya basip rahatliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...