Saçlarımı satın almak isteyen biri var fiyat konusunda dolandırılıyor olabilir miyim?

Bugün peruk bakmak için bi yere girdim kadın saçlarını satmak ister misin dedi saçlarım belimin hizasında baya gür ve sağlıklı. Kadın başta altıyuz e kadar fiyat biçtiklerim oldu filan dedi ama sonra yüz yirmiye alırım saçlarını dedi lafı değiştirdi. Bi arkadaşım daha az saçını satıp keman almıştı kadın beni kandırıyor olabilir mi? Eğitimim için de Paraya çok ihtiyacım olduğu bi donemdeyim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bugün saçını satan yarın nelerini satar bilinmez...

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kolay kolay kanma allahını seversen, etraf şerefsiz dolu zaten, öyle her aa diyene gitme, dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Perukculara git sor bence.. 120 bedeva...

daha iyi artlarda satabailirsin muhtemelen.

ama 120 ben verim sana satma derim. yazık .. onlara.

0|0
    0|0
  • 600 lira demiş sana şimdi 120 diyor.dolandırılcağın gayet ortada.satma

1|0
    0|0
  • saçlar kuaförde 750de satılıyor,750den aşağı sattırma

0|0
    0|0
  • ben sac alıyorum 0555 718 37 30

0|0
    0|0
  • kaç yılda olu o saclar ve o senin bedenin satma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 120 ucuz. O saçların 6 tutamını 150 den yapıyorlar sen hesap et. 500 den aşağı olmaz.

0|0
    0|0
    • Nereye gidip sorabilirim hiç bilmiyorum bu işleri :(

• sormana gerek yok ben 500 istiyorum dersin olur biter. Başka bir kuaföre git sor. Bakalım o kaç para vericek.

• hayır hayır 120 çok az git araştır biraz. hem kadının lafı çevirdiği belli

0|0
    0|0
  • 120 cok az, gercek sac postis fiyatlarından haberin yok sanırım ? %100 gercek sac diye satılan postisler bile gercek degil ve piyasadaki en uygun fiyatı 300 civarı.Satma saclarını pisman olursun

0|0
    0|0
  • Ben sac almak istiyorum.Siz kaça satmak isterseniz?

0|0
    0|0
  • bir kaç yere daha danış ve kırdır alıcıları bence birbirine madem satmak gibi bir niyetin var..

0|0
    0|0
  • Saç satmak ne la :s

1|0
    0|0
Yükleniyor...