Yağlarla ilgili bakar mısınız?

Arkadaşlar 175 boyundayım 70 kiloyum aslında kilom normal ama göbeğim katlanıyo ve yanlarım çok yağlı spor salonuna gitmeden nasıl eritebilirim? evde 2 adet 6şar kiloluk dambılım var

Güncellemeler:
Saat 23 civarları çok abur cubur yerim onların etkisi var mıdır ayrıca gün içinde 1 2 adet çikolota yiyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 40 dakika yuruyuslere çıkın derim hergun. Diyet programi da lazim onun yaninda 3 lt su diye biliyorum dambillard a 3 er set yapabildiginiz kadar yapin ama bence spor salonu daha sağlıklı bu sekilde yapabilirseniz hergun iyi. Bu arada android tel varsa googleplayden nike in uygulamasi var videolu ona da bakabilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mekik'in etkisi cok fazla. Çikolatayıda bitter ye bir taneye düşür

0|0
    0|0
  • Mekik çek cidden cok işe yarar he bir de ip atla günlük yap bunları

0|0
    0|0
  • Dans kursuna git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim benimde gece sabaha karşı yediklerimi bir söyliyim sana yağlı yemekte tut abur cubur çikolata herşey kola gazoz ama ben düzenli olarak koşuyorum stadyumda parkta nereyi bulursam istersen sana antrenman programı yapabilrim göbeği geç karın kasların bile çıkar koşarak ama sonra takviye olarak barfix filan lazım iyice geliştirmek için

0|0
    0|0
    • Uyar kardeşim valla yardımını alırım

• ilk hafta çok hafif tempo ile 2 km yorulmuyosa ya temponu arttır ya da aynı tempo ile 4 km koş haftada 6 gün yap 1 gün tatil 1 haftaya farkı anlarsın sonra kendin farkediceksin yavaş yavaş hızlanıp daha fazla koşmak isticeksin

• Sigara kullanıyorum biraz sıkıntı olabilir :)

• dambullerın sana fazla bır faydası olmaz yag yakmada ozellıkle gobek etrafındakılerı duzenlı ve saglıklı beslenme gobek egzersızlerı yap ve serı ve hızlı olsun ve yag yakıcı gıdalar tuketmeye bak

0|0
    0|0
    • neler messela onlar neyle beslenmeliyim

• teşekkür ederim

• rica ederım

• dambılları unut. ekmeksiz günler koşular seni bekler

0|0
    0|0
    • kilom normal ama yanlarım neden sarkar ki?

Yükleniyor...