Olimpiyatlarda neden başarısızız?

?neden başarısızız arkadaşlar fikri olan var mı?neden bu amerikalılar ruslar çinliler gibi başarılı sporcularımız yok?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• dün akşam kanal e de reailty şov var oraya çıkmıştı usa lı koşucu kız. kaybettiği bir yarışı gösterdi. engelli koşuda enson engele takılyor ve 1. iken 5. bitiriyor. sponsor olan firma alıyor kızı üzerine bir sürü cihaz bağlayarak en iyi koşma ve atlama pozisyonunu çalışıyorlar aylarca.

o kızın adı lolo jones. türkiyede nolur du. spor hayatı biterdi. sponsor da kalmazdı.

1|1
    0|0
    • işte budur hocam...bizim sporcularımıız da yetenekli..hem de en iyilerinden..ama destek yok..bravo..

Kızlar Ne Diyor 5

• İmkanlarla ilgili bence. Kaç kişi küçükken spora yönlendiriliyorki ? Başarı yetenek işi olduğu kadar çalışmayla da alakalı

0|0
    0|0
  • Çünkü diğer ülkelere göre çok donanımlı değiliz inanmıyoruz ve başaramıyoruz. Bu genel bir sorun bence Türkiye için

0|0
    0|0
  • yüreğimizi koymuyoruz ve desteklenmiyoruz

0|0
    0|0
  • dün halterde bile çinli birinci oldu , bu ne yaaaaa:S nedenini söyleyim gereken destek ilgi motivasyon çalışma ortamı herşeyi ülkesi milleti destek veriyorda o yüzden.

0|0
    0|0
  • sporcular ancak olimpiyatlarda falan aklımıza geliyo da ondan.

1|0
    0|0
    • şahsınız adına konuşuyorsunuz haklısınız.

• toplum olarak böyleyiz, şahsım adına yapmadım bu yorumu. destek verilmiyor, maddi destek zaten hiç yok.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence egitim sisteminden kaynakli en basiti basketbol altyapida cok basariliyiz ornek vermek gerekirse yildizlarda samp. Olduk ama egitim sistemi sayesinde cogu kisi birakiyor. Universitelerde sporcu burslari cok dusuk amerikadaki sistemi uygulayabilirsek en az onlar kadar basarili oluruz diye dusunuorum.

0|0
    0|0
  • Bizde Gerçek yatırım Yok, Spora, Gerçekten başarılı sporcular yetişmeme nedeni, Bizler İşten arta kalan zamanlarda yapıyoruz sporu. Onlarınsa işi spor. fark bu. Besyo Öğretmenlerine baksanız. Bld şirketlerinde bedevaya denecek sekilde eğitmenlik yaptırılıyorlar. birde başarı önemli olmasına rağmen 2 başarılı olduğunda yada önceki başarılı sporcuya alternatif baska başarılı sporcu cıktıgında torpili büyük olan, telefonla aratıp kendisini seçtiren çok oluyor...

0|0
    0|0
  • o ülkelerde spor yaşam tarzı bizde siyaset işi !

1|0
    0|0
    • haklısın.bugün milliyet gazetesinde çinli çocukların yüzmeye nasıl başladıkları ne eğitim yaptıkları vardı :) çocuklar ağlıyor yaa:)

• abi döküldük resmen yaa :( millet sevinçle heyecanla izliyor bizde olimpiyat hevesi bile yok.:( çünkü inancımız yok sporcularımıza.hoş onlarda da kazanacak tecrübe yok :(

• bizde ne var biliymsn gaz var gaz ver gazı adam madalya kazansn öyle bi ülkedyz bide şu söylemleri yok mu hem antrenörlern ve spor bakanın bu olimpiyatta olmadysa kesn diğer turnuva kesn kazancktr işte böle konuşarak milleti iyice soğutmları yok mu pes doğrusu..

• sporda devlet teşfigi olmadıkca bi halt olmaz bizden müsabakadan önce aspirin almısın diyee anca baltalarlar

0|0
    0|0
  • Sevgilimleyse en arkaya: :)

0|0
    0|0
  • 1.profesyonel değiliz

2.Altyapımız sıfır

3.Bizim için hayat futboldan ibaret

1|0
    0|0
    • ağzın bal yesin..bizim için spor sadece futbol..işte bu dpğru..gençlik spor il müdürlükleri var ne iş yapar?:(

• en azından katıldık

0|0
    0|0
  • Eğitim şart :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...