Önemli olan katılmak mı? Madalya alamadık diye üzülmeli miyiz?

Önemli olan katılmak mı ? madalya alamadık diye üzülmeli miyiz?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın parasını yatırıyorlar...

Giden Kafilede Alakasız sırf topril olsu ndiye giden isimler bile var...

Hepsi seçim yatırımı...

hakeden kazansın.

kazanılmıyorsa ve halen yenilgide sorumlu olan ekipler antrenorler vs kim varsa görevden alınmalı...

yok oyle çok çalıştık en iyi bizdik ama gol atamadık.

Arkadaş hiç oynama kötü oyna golü at. kazanan sen ol.. Kupayı madalyayı iyi oynayana değil kazanana veriyorlar. Gerisi eziklik psikolojisi içinde üste çıkma eylemidir.

Bu Şuna Benzer;

Bir hastayı Ameliyat eden Doktor;

arkadaşlar Çok güzel bir ameliyat yaptık başarılıydı. Deriyi güze açtıki yan kanatlardan iyi bıçak izi attık. , ciğere güzel yaklaştıki damarları iyi yakaladık, ancak hasta öldü. Önemli değil sonraki ameliyatlarda yeni hastaları kurtarırırız belki .merak etmeyin. Güzel bir ameliyattı demek kadar saçma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sporcuları bu yarışa hazırlarken kimse yok sonra biri ben bunda iyiyim diyor bi ton para bi ton gazla gönderiliyor.Sonra bunuda alamadı oluyor.E sen öncesinden sporcunu yetiştirdin mi destek oldun mu onun nasıl hazırlandığını dünya standartlarının neresinde olduğunu biliyor musun. Ben ingilizce biliyorum diyene mütercim tercüman vazifesi yaptırmak gibi benim için bu olimpiyatlar nerde tabiki Türkiye'de.

0|0
    0|0
  • Utanmalılar. Milli sporcu ayagına her ay maaş alıp duryorlar bu ülkede. Ve sayıları çok fazla.

0|0
    0|0
  • önemli olan katılıp kazanmak madalya almaktır.başarılı olduğumuz nerden anlaşılacak ki. bizim ülkemizde spora ve sporcuya gereken önem verilmiyor, kimbilir madalya kazanan sprcular nasıl bir ortamda hazırlandılar ve ülkesi ona nasıl destek verdi. toplumumzda sporcuya önem vermezler daha sonrada madalya beklerler.

0|0
    0|0
  • Bizim bu tür platformlarda başarılı olmamız için bir fırın somun ekmeğini kendimiz buğdayını yetiştirip..kendimiz tarladan toplayıp...kendimiz un haline getirip...kendimiz yoğurup..kendimiz pişirip..kendi kendimize yemememiz lazım ki...O zaman katılmak mı...Kazanmak mı bakarız

0|0
    0|0
  • tabi üzülmeliyiz katılmaYI bile tam anlamıyla beceremiyoruz ki

0|0
    0|0
  • Aman ekoo hayatta üzülecek neler var. Napcan madalyayı

0|0
    0|0
  • Tabi önemli olan katılmak..

0|0
    0|0
    • önemli olan katılmak mı ? nüfusu 70 milyonu aşan bir ülkenn hedefi buysa vay haline ozaman..

• Yorumum da yuksek dozda alay vardı aslında..

• Önemli olan katılmak diyenin züğürt tesellisidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• artk insaları yok katıldık bu bile başarıdır şimdi olmadı seneye kesn madalya alıcaklardr gibi söylemlerle insnları kandrmasnlar önce alt yapıları önem versnler gençleri sporun gerkelerine göre eğitim versnler şu olimpiyatlarda tek madalya umutlarmz halter güreş ve atletizm ee diğer branşlarda nerde pekii boşuna mı gönderdik onları nezmn baksak özellkle yüzmede hep sonlardyz ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili ama halen yüzmede bi türlü şampiyon çıkaramdk gitti !

0|0
    0|0
  • Önemli olan katılmak değil, başarıdır.O kadar para alıyorsunuz, el üstünde tutuluyorsunuz, yediğiniz, içmediğiniz yok, hakkını verecekler.

0|0
    0|0
  • ne üzülecem sanki banamı alıyorlar madalyayı, ben hep karşı takımı tutarım türkiyeyi tutmam :D

0|0
    0|1
  • Önemli olan katılmak falan değildir önemli olan kazanmaktır. Tabi ki üzülmeliyiz, ne öyle kaybettik diye gülücükler saçmalar falan tam bir saçmalık.

0|0
    0|0
  • halterde 2 isim hariç kimden madalya bekleniyordu çok merak ediyorum.

ilk kez temsil edildiğimiz,varlığından bir haber olunan spor dallarında madalya alamamak çok büyük başarısızlık.

0|0
    0|0
  • tabiki onemli olan katilmak

0|0
    0|0
  • öneli olan katılmak lafı çok demode oldu artık 3.dünya ülkeleri bile madalya için oynuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...