Takımlarımız Avrupa'da kaçıncı tura kadar yükselebilirler sizce?

Ben bu sene Galatasaray ve Fenerbahçeden Ş.Liginde çok şey bekliyorum, sizce kaçıncı tura kadar yükselebilirler?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İki takım da grupları geçer.Çeyrek finale gelmeden iki takım da önceki turda bence elenir.Gönlüm Fenerbahçe'nin de, Galatasaray'ın da Avrupa'da başarılı olması, inşallahta olurlar.Ama biraz daha zaman lazım şu konuda şu gerçek bilinmeli ki Fenerbahçe'nin Şampiyonlar ligi çeyrek finali de, Galatasaray'ın Avrupa kupasını alması da tesadüftü, ki tekrarlanmayan başarılar daima tesadüftür.Türk takımlarının tekrar aynı başarıyı yakalamaları, bu başarının üstüne çıkmaları için daha çok yol kat etmeleri gerek ve en önemlisi, bizde bu yabancı sınırı oldukça elin İspanyol takımında atıyorum 11 tane italyan, ingiliz, fransız karışık oynadığı sürece bizden hiçbirşey olmaz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fenerden birşey olmaz da Galatasaraydan umudum varr

0|0
    0|0
  • Ferner tabi ya...Her zaman YENERBAHÇE

0|0
    1|0
  • finallere kadar

0|0
    0|0
  • yarı final ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fener ön elemeleri geçsin de önce bakalım. Ayrıca koyu bi Galatasaray taraftarı olarak diyorum ki Galatasaray gruplardan çıkarsa öpüp başımıza koyalım. Elalelm yıllarca altyapısıdır bilmem nesidir uğraşıp 15-20 senede bir düzen oturtuyor. Her sene kademe kademe yükseliyor önce gruplar, sonra 2. tur, sonra çeyrek final vs vs. Biz bi Hamit'i, Burak'ı, Amrabat'ı aldık diye havalardayız.

0|0
    0|0
  • Bu yazımı unutma sezon bitince hatırlatacam, Fenerbahçe Vasliu yu geçecek sonraki turda elenecek yani gruplara kalamayacak, Galatasaray ise Gruplarda sonuncu olarak dönecek.

0|0
    0|0
  • Bi Cacik olmaz

0|0
    0|0
  • ıkı takımda gruplardan çıkarsa başarıdır bu arada galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • zaten bu sene bu kadrolarla başarılı olamazlarsa bir daha bir zahmet katılmasınlar

0|0
    0|0
  • galatasaray takım olmayı başaramayacağı için hayal kırıklığı olacak.

0|0
    1|0
Yükleniyor...