Hadi lise anılarınızı paylaşın...

Hatırladığınız lise anılarınızı bu başlık altında paylaşın :) Eminim çok keyiflli olacak :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okuldan kaçalım dedik bi kere tellerden atladık pantolon yırtıldı, bacağımız biraz zedelendi, yırtık yırtık dolaştık, arkada çanta, o an öyle bir ezik durumdaydık ki yani, gören kavgadan çıktık sanardı nitekim öyle de oldu, polis ekibi geldi bi süre sonra biz yoldayken 3-4 kişi yırtık mırtık, bacaklarda hafif, kollarda yara, haliyle sordu tabi hayırdır gençler, kavga falan, biz kurtulmaya çalıştık bir süre ama ailelerimize haber verdiler tabi sonra okuldan kaçtığımız öğrenildi hani birşeye de değmedi yaralanmamız :D

Bir keresinde de pi... deriz açıkçası aramızda bizim arkadaşlara yapmıştım, benim en samimi iki üç arkadaşım, tuvalette sigara içiyordu ben gözlemciydim, o an aklıma sokmustum bunlara pi..lik yapacaktım cunku onlar da bana gecmiste yapmıstı :D, hoca geliyordu uzaktan rahat olun beyler falan diyorum ben gelen yok diye :D, hoca yaklaştı ben hafiften yol aldım bizimkileri yakaladılar, paketleri falanda gitti allahtan çok fazla büyümedi olay :)

0|0
    0|0
    • Hahah :D İki hikayenin sonuda fenadır kesin :D

• Sende kaşınmısıın ama :D

• Ama sen onların gecmiste ben kopya cekerken hocaya soylediklerini bilmiyosun :D

Erkekler Ne Diyor 5

• okul birincisi olan kıza yazılıda biyoloji icin 3 soru verdim.karsılıgında öpüsme bacak ve gögüslerine ellemiştim.

kredili sistemde lise 1 derlerine girmiştik lise 3 olarak sınıfta bir kişi vardı eger yazılıda en yüksek notu alamaz ise aglarmış.ben 98 aldım o 97 aldı aglamaya basladı.

simdi duvarlara vuruyorum cünkü 3 yazılılara girmezdim ilk 2 yazılıda cakardım notu sözlüdende yüksek alırdım 3 yazılılarda derslere girmez okul bahcesinde mac oynardık .3 yazılılara tek tük girerdim. eve sırf tesekkür belgesi getirmek icin tüm ögrtmenler bana uyuz olurdu. ne işin var serserilerle derlerdi.calış falan simdiki aklım olsa iktisat mı okurdum girerdim avukatlık falan

yazılılarda kopya karsılıgı para yemek kızlardan öpücük elleme sinema cıkma teklifleri vs alırdım

en büyük rekorum tek yazılıdan 7 kişiye kopya vererek dersten gecmelerini sagladım ama yakalanmadıgım halde ögretmen kopya verdigime kaanat getirdigini söyleyerek 50 vermişti lisede aldıgım en düsük not tarihe gecmiştir.

ama pismanım köpek gibi calışmadıgım icin

müdür yardıcısının odasından caldıgımız tesekkür belgelerini karne günün de satmıştık

anlayacagınız. okuldaki en vurdum duymaz ögrenciydim.

0|0
    0|1
  • Ilk okul olsa olmazmi Mesela ben Ilk Okuldayken ayni Hababa Sinifindaki Saban gibiydim nedenmi .

Bir gün Bütün Sinif tenefüse cikdi ve ne oldu dersin Kaya is basinda aldi sabunu Tahtayi Sabunlu suyla yikadi eee diyeceksiniz Sonra ne oldu dersiniz Ögretmen Sinifa girdin aman Tanrim Tahtanin hali ne kim yapdi :) Kaya sonra Tokati yedim tabiki Kurumadi bi Türlü tahta dersde Su oldu hehe.

Bide bir gün gene Sinif tenefüsde Kaya ne yapdi dersin :)

Okulun ikinci katinda ders Görüyor Kaya aman Tanrim Kaya ikinci Kattan assagiya Olta saldi Cöp Tenekesinin icinde onu bunu Tutacak yaa ne Hikayeler var benim Hayatimda ayni Kemal Sunal Filmleri gibi Sakip Sabanci gibi.

Herkesin bir Hikayesi var diyip Geciyor cogu kisi ama önemli olan yazilan Hikayeleri dogru Okumak.. Saygilarimla

0|0
    0|0
    • Eminim sınıftaki herkes seni çok seviyordur.Böyle tipler genellikle sevillir.Candır en iyi arkadaştır.Yanında gülmekten ölürsün falan filan.Hikayelerinde güzelmiş :))

• Valla benim uykum var siz anlatın buyrun :)

• Valla uykun varsa Senin algilama gücünde zayifdir o yüzden Sen yat uyandiginda Dinc olunca bana haber ver ben Ozaman Yazarim Iyi Uykular :) Bende Dünden beri ayakdayim Ask Hasdaligi denen bi illetle ugrasiyorum az kaldi Kurtulacam bide su uyku düzenimi yerine Oturtsam tam olacak :) )

• arkada gençler ile konuşuyorduk..beden hocası ipana yaşar girdi sınıfa ayaktakiler tahtaya çıksın dedi..bizde safız erkekler çıksın anladık..bekliyoruz ne yapıcaz diye..başladı sıra dayağına..boşu boşuna dayak yemiş olduk..hep hatırlarım bizim elemanlara söverim..

0|0
    0|0
    • Hahhaha :D İpana Yaşarın hikayesi ne :D Neden ipana :D

• Arabasına diş mancunu ile yaşar yazmıştık..O da ders esnasına o ipanayı yapanı bulursam tarzında olaya girince ipana kaldı

• Hahah :D Bende yapsam mı bu sene acaba? :) Güzel fikirler özellikle 1 nisanda çok işe yarıyor böyle fikirler :)

• şuan çok uykum vr ve daha açılamadım :) sabah sabah çok mu düşündün yahu bu soruyu :) öğlene doğru sorsaydın keşke.. yazmaya üşeniyorum :))

0|0
    0|0
  • Bende uyuyamadım..bana da öyle saçma sapan düşünceler geliyo :)

0|0
    0|0
    • Eğlenmek istiyorum çünkü uykusuzluktan kafam kopacak gibi :D .Gece uyanık olan öğlen uyuyan bir varlığım.Ramazan ayında bu türden çok vardır.

• benm gözlerimden yaş geliyo ama uyuamıyorum :D

• Bende sadece kafa kopması olayı var.Ama sanırım dayanabileceğim yarım saatlik bir süre kaldı. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• tek hatırladığım hocamızın eteğinin yırtmacı yırtılmış iyce açılmıştı. Okulun erkeklerinin derse olan merakının arttığını görmmüştüm.

0|1
    0|0
Yükleniyor...