Kapat

Judith McNaught hayranları var mı?:)

Yüreğin Kraliçesi Judith Mcnaught kıtaplarından önerısı olacak varmı bu zamana kadar mutluluk, sen gelmeden önce ve seni beklerken kitabını okudum fakat sen gelmeden önceyi pek begenmedım , arkadasın bırı cennetı begenmedıgını sölemıs etkısınde kaldıgınız diğer kıtaplarından önerecek var mı mutlaka okumalısın dedıgınız :)

şimdiden teşekkürlerrr seviliyorsunuz :) <3

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• Sana İhtiyacım Var .

Çoğu zamanki gibi imkansız olan bir aşktan bahsediyor, zaten kapılıp gidiyorsun içine.Özellikle kitapta bir Ramon karakteri var ki büyük bir şirketi batan, para sıkıntısı çeken ama bir o kadar da harika, tuhaf, sert birisi.çok çok iyi diyemem bende JM hayranıyım ancak kesinlikle okunabilir.

İçinde aşk saklı

Kitap budur.Zaten JM'nin ilk kitabı olarak bunu okumuştum bende.Clayton ile Paul savaşının söz konusu olduğu bir durum diyebiliriz, Clayton para gücünü kullanmaya çalıştı başarılı olamadı kadın paulde çok ısrarcı davrandı.Tabi ilerleyen zamanda Clayton'un tecavüz olayı da var.Whitney ile Clayton arasında çok git gel olaylar oldu, zaman zaman ağlarısn, zaman zaman gülersin.Yani ilginç bir kitap, kalın ama sıkıcı gelse de okudukça kaptırırsın kendini.

Düşler Krallığını okumuşsundur herhalde zaten.Burada aşk için herşeyi gözüne alan Türk gibi sağlam delikanlının hası Royce, ön planda :) yalnız aşık olunan kişi Jenny. Jenny İskoç, Royce ingiliz ve en önemlisi kitaba göre tabi İngiltere - İskoçya savaşta, çok çok tuhaf bir o kadar gerilimli bir o kadar heyecanlı kitap, bunu derken bile şimdi sen de heyecanlanmışsındır :) Royce kadar Jenny de delikanlı bir kız tabi.

1|0
    0|0
    • wauff JM hayranı bır erkek takdır ettım :) herkes içinde ask saklıyı met edıyor.. bu zamana kadar okuduklarım mutluluk, sen gelmeden önce ve seni beklerken kitabı sen gelmeden önce harıc dıgerlerının etkısınde kaldıgımı söylemelıyım :)

• Oho laf ağızdan çıktı, yaz adresi, hangi kargo daha hızlı ? :)

• :) teşekkür ederimm :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...