Sizce de türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcusu Galatasaraylı hakan şükür değil mi?

Hakan Şükür Golden Foot 2014 Altın Ayak ödülünü aldı iniesta ile aynı platformda ödülünü aldı Galatasaraylı olarak gurur duydum biz avrupada her şeye rağman en iyiyiz iyiki GALATASARAYLIYIM

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi bir oyuncu olmasada Türkiyenin yinede en iyi oyuncusu oydu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesinlikle o
    bende sukurler olsun ki galatasarayliyim =)

1|0
    0|0
  • Hakan Sükürü tebrik ederim Gecmisimizdeki hem takimimiz hemde Türkiye icin iyi bir oyuncuydu kendisi.

0|1
    0|0
  • hakan şükür çok büyük futbolcuydu ama eğer gelmiş geçmiş en büyük oyuncuydu dersek ondan öncekilere haksızlık etmiş oluruz... ( metin oktay.. gündüz kılıç.. gibi )

0|0
    0|0
  • Tek kelime KRAL dememiz yeterli sanırım sonuna kadar haketti.

0|0
    0|0
  • aynen öyle.
    helal olsun dişiaslan..

0|0
    0|0
  • ona gelene kadar daha ne iyi futbolcular var.

0|0
    0|0
  • eskilerle övünmek yerine bu tarz örnekleri ülkemizde neden çoğaltmayı denemiyoruz ki bizim ne eksiğimiz var ispanyadan almanyadan. Alt yapıya önem vermeliyiz bu arada tebrik ederim Şükür'ü

0|0
    0|0
    • ödülü bu yıl aldı daha ne eskisi yahu :)))) yepyeni ödül mis gibi

• yo o değil hakan şükür futbolu bıraktı onun gibi yeni oyuncular için alt yapı oluşturmalıyız hakan şükür eskide kaldı onun gibi çocuklar lazım bize ve milli takıma

• Bende galatasarayliyim bencede hakan sukur adam heryerde gol atti onun gibisi gelmez

0|0
    0|0
  • şaban dı o

0|0
    1|1
  • bana görede gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcu Hakan Şükür Adam İnter'de Oynadı Milli Takımda Efsane Oldu...

0|0
    0|0
  • Arda Turan bence.

0|0
    0|0
  • bu iş torinolu şabana mı kalmış. ona gelene kadar nice yıldızlar yetiştirdi bu ülke

0|0
    0|0
    • Senin futbol bilginden şüphe duymaya başladım.
      O yüzden mi Türkiyeden sadece o bu ödüle layık görüldü.

• Kardeşim hem diyorsun ödülle bakmıyoruz büyüklüğe hemde şimdi ne gösteriyorsun.
      kendinle ters düşüyorsun ilginç.

• iyi oku ödüle bakmıyoruz demedim ödüle bakıyoruz dedim senin iyi anlayışın gol atmak.
      önemli olan ödülse tanjunun ödülü daha iyi dedim

• Metin Oktay

0|0
    0|0
  • İlklerin takımıdır GALATASARAY <3

0|0
    0|0
  • He he

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet o. Haberi görmüştüm gurur verici.2000'lerdeki Galatasaray'ım geldi aklıma. Ah nerde o ruh şimdi:(

1|0
    0|0
  • Efsanedir

1|0
    0|0
  • Efsaneler unutulmaz. Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Efsane

0|0
    0|0
Yükleniyor...