En iyi taraftar grubu kim sizce?

En iyi taraftar grubu kim diyorsunuz bakalm? Gfb burada dimdik ayakta :)

Güncellemeler:
Bu arada çarşıyi kovalayan gfb taraftar grubudur bilginize :)
Deplasman yasağı olan macta 300 kişi stat basti gfb. Müzeden girdi ne zaman siz bunu yaparsaniz bizle eşit olursuniz :)

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 14

• yani ben gfb için senle aynı şeyleri düşünmüyorum... çekirdekçi tayfa onlar ya... ben Galatasaraylıyım ama sizin takımın maçlarında hiç tempolu bir tezahürat hatırlamıyorum 10 dakika süren... yani haddi mi aşmayım ama ayrıca biraz salaklar da seyircisiz maçta ( paraşütle sahaya yanıcı madde atarak biliyosun ) seyirci yüzünden ceza alan ilk takım olabilirsiniz... bu işin yüzde 50si şovdur ama o tarz şeylerinizde yok...3 boyutlu kareografi yapmaya çalıştınız kırdınız döktünüz ortalığı... kadınlarınız daha çok bağırıyor diyebilirim.. ayrıca o müzeden girdiğinizde de çok geyik yaptı bjk liler sizle o sıra türkiye kupası hasretiniz devam ediyodu bjk liler türkiye kupasına da bakın diye alay ediyolardı...

0|1
    0|0
  • Bak genç arkadaşım, iyi taraftar grubu olmak, başka bir taraftar grubunu kovalamak dövmek değildir, önce bunu öğrenmelisin ;) Benim yaşım 34, senin yaşın kadar tribün hayatım vardır, siz nerde kovaladınız bilmiyorum ama birde çarşı nın kadıköy baskını yaz youtube a, onuda izle. Ve bu yazdığımı utanarak yazdım, böyle şeyler olmamalı, büyüklük ve iyilikte böyle ölçülmez... Yoksa bizden başka hangi takım taraftarı toma nın üzerine paletli kepçe ile saldırabilir :)
    Türkiyenin en organize taraftar grubu Çarşı dır, aksini konuşmak abesle iştigaldir ;)

0|1
    0|0
    • Bunu zaten türkiye biliyor dostum hatırlattıgın icinde eyw zaten soru en ıyı taraftar grubu hangısı die sorulmustur herkes kendi taraftar grubunu yazmıs :)

• çArşınin kadıköy iskelesinde kimleri kovaladigini bilmiyorsun demek ki

0|1
    0|1
  • Galatasaray ve Gecekondu yani Ankaragücü
    http://www.youtube.com/watch?v=Q-lkui4J-nk bağdat caddesini bastığımızda nerdeydi gfb acaba..

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak çarşı diyorum

0|1
    0|0
  • Söylemeye gerek var mı?
    Tabi ki ultrAslan !

1|1
    0|1
    • Kardesim güncellemende birşey demissin yanlis anlama ama bizden iyi kareografi yapan taraftar yok Türkiyede daha iyisini yapana kadar en iyisi ultrAslan !

• Hangi takımlısın diye sormadı sana.. iki tane kareografi ile iyi taraftar olunmuyo yönetimin ünalın görsel amaclı sov icin desteklediği kareografi onlar

• He he o dediginden ulAn size baskaniniz pavali kopek diyo siznhayla ne konusuyosunuz

• Çarşı

0|1
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak GFB yi statda görmek istemiyorum. destek değil köstek oluyorlar

0|0
    0|0
  • Çarşının çeyreği etmez gfb dediğin

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe'liyim fakat en iyi taraftar grubu Beşiktaş ÇARŞI.

0|0
    0|0
  • Tabiki Gfb

0|0
    0|0
  • GECEKONDU 2. ligde hala stad full çekiyor

0|0
    0|0
  • GençZonguldaklılarda burada :)

0|0
    0|0
  • Bu ulkedeki en dandik taraftar gru udur GAYfb... Cekirdek citleyen tayfa :)))) ua ve carsi kimse kapisamaz

0|1
    0|1
    • Çarşıyi kovaladik. Stadınizi bastik İnönü'yü 300 kisi daha ne :)

• Ahaha ezik bni bjk li sandi :) sen yarin baska bir fener sorusu sor gitte

• Ve sunuda soyleyim takimi yenikken yonetim istifa one gecincede aziz yildirim oley demk en iyi taraftar degilde sonuca endeksli taraftar olmaktr. ornek dunku maciniz

Yükleniyor...