Eski sevgilimin şaşırtıcı davranışlarının sebebi nedir?

Arkadaşlar 3 hafta önce sevgilimle ayrıldık. Kendisi ayrıldı benden.Beni hep çok üzdü ben tam tersi şu hayatta ona destek çıkan tek kişiydim.Ailesi bile yapmadı düşünün. Neyse bir site var ordan buna sorular sordum anonim olarak. En zor zamanlarında kimi istersin yanında dedim.Ölen köpeğimiii hep o aklıma gelir demiş.Son zamanlarda en büyük pişmanlığın nedir dedim 3-4 ay önce el freni çektiğim için yaptığım kaza yazmış ama bunları alay eder gibi yazmış. Oysa bir önceki gün sorulara mesela mutluluk snn için nedir sorsuna o kişiye sarılmak ve hiç bırakmamak yazarken bugün mutlluk çok şeyi ifade eder yazmış.Ve pazar günü faceye İlkler unutulma derledi de inanmazdık gerçekten de öyleymiş.Şimdi hayatımıza fıtığraflarla devam ediyoruz işte hayat böyle bişey yazmış. Ve bunu yazdıktan 12 saatt snra silmiş. Ben onun ilk sevgilisydim 3 yıl çıktık.Ve ardından bizim şarkımızı paylaşmıştı. Ama bugün o sorulara verdiği yanıtlar neden alay eder gibiydi sizce benim olduğmu anladığı için mi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• aldatıyo seni

0|0
    0|0
    • yazdıklarımı oku öyle cevap ver. Bızım onunla bagımız kalmadıkı aldatsın

• benı yakaladı sız kacın ne ya

• soruyu okumadığımı anladı babında neyse boşver

Erkekler Ne Diyor 5

• tabiikide senin olduğunu anladığı için çünkü bir ilişkiye yıl geçtiyse unutamaz ve seni hala seviyordur bunu gururuna yediremediği için sana böyle şeyler yapma isteği duymuştur yani

0|0
    0|0
  • başka bir açıklaması yok.haddim değil k.bakma ama kevaşenin biri olsaydın dert etmez sittiri çekip başkasının kollarına atlardın.belli ki delikanlı kızsın layık değil sana unut gitsin

0|0
    0|0
    • sımdı bunu yaptıklarından dolayı ben yenı bırını evet buldum ve bugun ılkkez tanıstık cocukla.Çocuk bana deger verıyor ve sevıyo.Bu cocuk 3 yıl boyunca benı sureklı terkettı gerı dondu ve afettım.Ama bu son terketmesı cok fena oldu.Annemle bıle alay ettı resmen. Ve bnım namsuma laf edınce bende anlasdım kı ondan bana fayda yok buyuzden de baska bırını svmeye calsıyorum bu duurmda o benim baskasıyla sevgılı oldugumu grenınce laf etmeye hakkı var mı

• benımle ugrascagını sanmıyorum benden ayrılırken baskaısnı sevdıgını soyledı boyle bırnın yası daha tutlr mu kı

• yok mesele onun yasını tutmak değil ki güzelim.yenisinden emin olmayı bekle diiyorum ben acele etmesene

• Hahaha. Kendınden ve senden emın olmak ıstıyor. Bu bır test sızın ıcın. Eğer geçebilirseniz mutlu günler sizi bekliyor :)

O Sitedeki sorularıda senin yazdığını yada okuyacağını bildiği için alay eder gibi yazdı.

0|0
    0|0
  • şuursuz bu oğlan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • kafası güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belkide alay etmedide ciddi cevaplar vermiş olabilir hiç anlayamazsın Tumblr dan mı anonim olarak sordun biraz anonculara güven olmaz belkide senin oldugunu anlamışda olabilir. Belkide o soruları yanıtlarken ciddi ciddi düşünerek yazıp alay gibi sonuna gülme suratıda koymuş olabilir hiç bilemezsin. Vee sende bu soruyu sorduguna göre Onu hala seviyorsun düşünüyorsun 3 yıl az değil unutmak kolayda değil öyle bişeyde yok sadece onsuzluğa alışırsın.

0|0
    0|0
    • evet ben onu unutmak ıcn caba sarfedıyorum ama o da benımle yasadı herseyı onun benı unutmasını ıstemıyorum.Bnı terkettı gıttı ıkı gözüm yaşlı bıraktı.Ona en muhtac olduugm zamanlarda yaptı bunları. Onunda cok pısman olmasını ıstıyorum. gecen yılda aynısını yaptı 2 aya gerı dondu.Ama dengesız cevaplarını anlayamıyorum

• naısl yasatmıcam

• dövdürttürr agzına geleni say

• anladigi icin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...