Vucut geliştirmeyle ilgilenenler bakabilir mi?

simdi ben kas kütlemi artırmak istiyorum. bunun için bulk dönemine girmek gerekiyormus. peki vucudumun ihtiyacı olan protein, vitamin mineral, karbonhidrat ve yağ miktarını yaktığım kalorinin altında alırsam sadece kas kütlem artar mı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayır çok az olur. yaktığın bulkta tam tersi yaktığından fazla alıcaksın. animal mod abanıp yiyosun. kilo alıyosun kaliteli karbonhidratlardan almaya çalış. günlük ihtiyacından fazla karbonhidrat alıyosun sonra definasyonda yağları eritip kas hacmini arttıyosun tavsiyem yaza doğru definasyona gir daha rahat olur

0|1
    0|0
    • benim günlük protein ihtiyacım 100 gr. vucudumda 1500 yakıyor. 1000 kaloride 100 gram protein alsam kas kütlesi artmaz mı

• tamam proteinde sıkıntı yok kaloriyi yaktığından fazla alıcaksın bulk için.

• anladım kardesim çok teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kas kaybı yaşarsın.
    sağlık açısındanda hiç iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda anormal derecede yüksek anabolik hormon dengeniz olmadıkça kas yapamazsınız.

0|0
    0|0
    • Bulk dönemi şart mı? Mesela ben 1500 yakıyorum 200 kalori mi almam gerekiyor Hocam

• Bulk gibi terimler profesyonel yapanlar içindir. Sizin bulk ile işiniz yok, elinizden geleni yapmaya bakın. Yaza doğru yağ yakım odaklı çalışırsınız eğer verimli bir kış geçirebilirseniz.

• Bulk dönemine giriceksinde ne zamandan beri spor yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 4 aydan beri yapıyorum. bir ara vucut yağım %24tü. %16ya kadar düşürdüm onu. simdi tekrar arttı beslenmeden dolayı. bulk dönemine girersem daha da artacak

• Allah aşkına kardeşim konu açmadan önce bir hocana sor girmelimiyim diye 4 ayda bulk yapılmaz en az 7-8 ay yapman gerek sporu seneye kış ideal senin için

Yükleniyor...