Hiç rezil olduğunuz bir durum yaşadınız mı?

mesela çarşının en kalabalık yerinde yürüyorsunuz... Birden peşpeşe hapşırık geldi ve nihayetinde burnunuz akmaya başladı, yanınızda mendil yok diyelim, bakkal da biraz uzakta, o an napardınız? hiç başınıza bu ve bu benzeri traji komik olaylar geldi mi?... :(:(:( :)))

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• iddia üstüne memleketimin en kalabalık caddesinin kaldırımında amuda kalkmak istedim bir kaldırım taşı sökülmüş orası ufak bir boşluk olmuş elimin biri oraya geldi düştüm :D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öff oldum tabii..

Arkadasımın arabasında sakat olmadıgı hal de sakat oldugunu ısaret eden levha vardı..

Bir gun cafeye gidiyorum bahcesıne girdik yanımda kardesımle arkadasım var.. Kardesıme dönüp : aaa bu sakatın arabasıı değill miğğğğğğ ? dedim :)) ordan vale çıkıp "Hayır o babamın arabası dedi ve ben rezil kepaze oldum :)

Meğer vale arkadasımın abisiymıs D:

0|1
    0|0
    • çok ayıp etmişsin, gidene kadar yüzünün kızarıklığı geçmemiştir heralde... :)))

• çok zekice hoşuma gitti iyi sıyrılmışsın :)

• :)) sıyrılmasamda bişiy olmaz çokta umurumda sankı :d

• ben çiş yapanı gördüm ,çiş tismi ne hastasıymış.. birde ağlayarak söylüyordu.. insanlık hali ya sil gitsin.. :)koluna paçana:))

0|0
    0|0
  • gelmedi gelse koluma silerim.

0|2
    0|0
  • Elimle silerim :D

0|0
    0|0
  • Yanımda mendil olmaması imkansız.

0|0
    0|0
  • Koluma silerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne utancam ki.alır burnumda çıkarırı elimde yuvarlar fırlatırım çok zewkli oluo ya :D

0|1
    0|0
  • servet çetin gibi çaktırmadan zımbalarım basınçla yere

0|1
    0|0
  • babam bana öğretti ki; e"rkek adam yanında mendil taşır. her cebine koymalısın ki hapşırdığında elini nereye atsan mendil gelmeli." :D

soruna gelirsek, 2 günde bir rezil oluyorum evet.

0|0
    0|0
  • Bunlar dogal seyler niye utanayım ki tutar burnumu en yakın cesme yada bakkala hızlı hızlı yururum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...