Kapat

Hiç rezil olduğunuz bir durum yaşadınız mı?

mesela çarşının en kalabalık yerinde yürüyorsunuz... Birden peşpeşe hapşırık geldi ve nihayetinde burnunuz akmaya başladı, yanınızda mendil yok diyelim, bakkal da biraz uzakta, o an napardınız? hiç başınıza bu ve bu benzeri traji komik olaylar geldi mi?... :(:(:( :)))

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• iddia üstüne memleketimin en kalabalık caddesinin kaldırımında amuda kalkmak istedim bir kaldırım taşı sökülmüş orası ufak bir boşluk olmuş elimin biri oraya geldi düştüm :D:D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Öff oldum tabii..

Arkadasımın arabasında sakat olmadıgı hal de sakat oldugunu ısaret eden levha vardı..

Bir gun cafeye gidiyorum bahcesıne girdik yanımda kardesımle arkadasım var.. Kardesıme dönüp : aaa bu sakatın arabasıı değill miğğğğğğ ? dedim :)) ordan vale çıkıp "Hayır o babamın arabası dedi ve ben rezil kepaze oldum :)

Meğer vale arkadasımın abisiymıs D:

0|1
    0|0
    • çok ayıp etmişsin, gidene kadar yüzünün kızarıklığı geçmemiştir heralde... :)))

• çok zekice hoşuma gitti iyi sıyrılmışsın :)

• :)) sıyrılmasamda bişiy olmaz çokta umurumda sankı :d

• ben çiş yapanı gördüm ,çiş tismi ne hastasıymış.. birde ağlayarak söylüyordu.. insanlık hali ya sil gitsin.. :)koluna paçana:))

0|0
    0|0
  • gelmedi gelse koluma silerim.

0|2
    0|0
  • Elimle silerim :D

0|0
    0|0
  • Yanımda mendil olmaması imkansız.

0|0
    0|0
  • Koluma silerim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• ne utancam ki.alır burnumda çıkarırı elimde yuvarlar fırlatırım çok zewkli oluo ya :D

0|1
    0|0
  • servet çetin gibi çaktırmadan zımbalarım basınçla yere

0|1
    0|0
  • babam bana öğretti ki; e"rkek adam yanında mendil taşır. her cebine koymalısın ki hapşırdığında elini nereye atsan mendil gelmeli." :D

soruna gelirsek, 2 günde bir rezil oluyorum evet.

0|0
    0|0
  • Bunlar dogal seyler niye utanayım ki tutar burnumu en yakın cesme yada bakkala hızlı hızlı yururum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...