Erkek arkadaşımın ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum, yardım edin!

Çösemiyorum lütfen çaresizim yardımınıza ihyacım var

arkadaşlar,erkek arkadaşımın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.ben iyi konuştuğum zaman o da iyi konuşuyor,ben bi şeyden rahatsız olduğumu söylediğimde kavga çıktığında hemen ağır konuşup kaçıyor.gücüme gitmesine rağmen yinede arıyorum konusyorum.çünkü yalnızım onsuz geçmiyor günler,kırgın olmya dayanamıyorum hemen arıyıveriyorum,ama mutlu emiyor.ben aramıyınca aramıyo son günlerde.beni anlamıyo benimde ona aynı şeyleri yaptığımı söylüyo.derdimi anlatıyorum ilgileniyomiis gibi davranıyo.çok üzgünüm iki güzel sözüne ihtiyacım var diyorum ne söyledinde ne bekliyosun diyor lütfen yardım edin

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Umursama belli etme umursadığını. Sen sevgiline onu kaybedeceğin korkusunu hissettirmişsin şimdi istediği gibi davranır.

0|0
    0|0
    • evet hissetirdim haklısın hatta o kadar hissetirdim ki geri iplerin dönüşü yok gibi gelıyor bazen simdi umursamam sanki o da umursamıcak gibi.ve yine ben aglıcam gıbı gelıyor :(

• İyi haberlerini bekliyorum gelişmeleri yaz

• tamam ekledım seni ztn.diğer cevapladıgında benim.düzgünce yazamdı derdımı tekrar tekrar sordum o yuzden.tskler cok saol

Erkekler Ne Diyor 10

• bacım atarlı ol seni de tribini de çok özledim lan seni(!) deme bu son kısmı işte...

facede ilişki durumu yok yap fotoshoplu bi resim koy yalnız kalmazsın...

0|0
    0|0
  • bence biraz ona karşı tatlı dilli ol belli kavgalardan münakaşalardan sıkılmış

0|0
    0|0
    • bende sıkıldım ben tatlı dıllı olunca o da oluyor ama dun bır derdımı paylaastım ılgılenır gıbı oldu tavsıye verdı sonra bana ıkı guzel sozle zaten cok buyuk destegı verırsın dedım.sen bana dedınmıde benden beklıyosun sen bana ne verdın dedı

• evet cok ıhtıyacım var dedıgını yapıcm tskler cok tsk

• sana da ii geceler

• bence 1-2 gün ayrı kal direk ayrılalım diye mesaj at hiç de cevap atma o arayacak anlatacak sende sinirini hakim ol felan de okey sonra çözersin olayı

0|0
    0|0
    • oyle noktaya geldıkkı ya emın degılım ama ayrıldık desem sankı tamam dıcek dıe korkuyorum daha oncede bıtıdım tamam dedı sonra pısman oldum 5 dk sonra mesaj cektım o da uzgundu.ama artık boyle bısı dersem donusu olmaz dıe korkuyorum

• senden vazgeçmiş bence çoktan kırılma ama

0|1
    0|0
    • bende hep oyle dusunuyorum bogazımdakı dugum bu ztn.ama neden ayrılmıyor.

• çözemiyorum değil de çösemiyorum yazmasan sevgilim olduğundan şüphelenirdim adın ne panpa :D

0|0
    0|0
  • ayrıl kurtul kendini heder ettiğine değmez

0|1
    0|0
  • çösülmez zaten çözülür:D

0|0
    0|0
  • hic ugraşma ayrıl bu yastan sonra tripmi cekicen

0|0
    0|0
  • Karısık bir durum samanlıkta igne arıyor sıkılmıs anlasılan ver yolu bak keyfine :)

0|0
    0|0
  • işeyemiyorum olarak okudum. daha da okumadım -gizliherif

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çösemiyorum yazdığından mı yoksa bütün bunalar yani onun yanındada böyle konuşursan normaldir

1|0
    0|0
    • acıyorum insanların mutsuzlukları seni güldürebiliyor acıyorum sana

Yükleniyor...