Fitnesse başlamak istiyorum sırf kilo vermek için?

Ben 18 yaşında bir kızım ve balık etliyim. Zayıf olmak istiyorum bir 10 kilo vermek istiyorum. Kilo vermek diyetle olacak şey değil diye düşünüyorum. Çünkü kas ve sudan kaybedersin diyetle. Ama asıl sorum şu; kilo vermek için spor yapmış olan KIZLAR kilo verebildiniz mi? Yoksa pes edip bıraktınız mı hemen?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Salona gitmeye gerek yok evde spor yap. Yediklerine dikkat et kola cips vs yeme. Sporu terlemeye yönelik yap mesela merdivenlerden in in çık bir saat spor yap. Hemen sonuç bekleme bir anda verirsin. 5 ayda 20 kilo verdim.

1|0
    0|0
    • Evde ki kiracilar rahatdiz olurlar yaa :D

• O halde biraz daha sessiz yapıyoruz.

Erkekler Ne Diyor 4

• sorunu erkekler içinde soracaksın ben birkaç bişey dicem kardeşiim :D bide zayıflamaki istiyosun yoksa sporcu vücudu gibi kaslımı

1|0
    0|0
    • Kilo verebilirsem, fit bir vucuda da sahip olmak istiyorum. Ama adonisli, six packli olmak istemem tabi :DD Soruyu kizlara sormamin nedeni kizlarin ve erkeklerin ayni vucuda sahip olmamasindan yanlis anlama :D

• Sana o zaman başarılar dilerim ve benimle bunları paylaştığın için çok çok çok teşekkür ederim :)))))

• sorun değil cok sağol başarilarrr :)

• eğer yaptığın diyette protein ağırlıklı beslenmessen kas kaybı yaşarsın ama protein ağırlıklı bir diyet uygularsan kas kaybı yaşamassın. Su kaybı illaki olucaktır bu yüzden spor yaptığın günlerde bol bol su tüketmelisin.

0|0
    0|0
  • Versende geri alırsın. Sebebi yüksek devirli araç kullanmaya benzer bu. Spor yaparken daha çok yakarsın. Benim tavsiyem herbalife ile yap bunu. Danışmanlığını ben yapabilirim. Tekrar Kilonu geri almamayı benden öğrenir, kilo vermeyi de herbalife ile başarabilirsin. Ayda 5-7 kg verebilen kişilerim var ilgilenirsen yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • diyet olmazssa olmaz diyet arti spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo vermenin %80 i beslenme %20 si spordur. O yuzden illa ki normalden daha fazla saglikli seylerden tukeen gerek karbonhidrati azalt. Ama kesme. Spor yapman cok onemli kaslarini kaybetmemek icin gunde 1 saat filan kos. Karbonhidrat iste burada isine yariyo. Sporda onemli karbonhidrat.

0|0
    0|0
  • Ben yazın salona yazıldım ama en fazla 4 veya 5 kere gittim kiloda veremedim hayliyle faha sonra sok diyet yaptim 2 gun 3 kilo verdim geri de almadim azallattim haftada 5 kere spor da yapiyorum evde kendinde yapabilirsin..

1|0
    0|0
Yükleniyor...