Istanbul nedir?

gece olduğunda o muazzam ışıkların gökyüzünü aydınlatışımı yoksa sair yürekli bir cocukmu,güzelim caddeleri cirkinleştiren vaz gecilmez trafikmi,sokaklara anlam katan kalabalığın içinden yükselen müzik seslerimi,sevgililerin nevizadede sabahlamalarımı yada yanlızlıktan bunalmış insanların baldırı acık kızlara bakarak göz banyosu yapmalarımı,eylemlerin ve yürüşlerin ses olduğumu,zenginin lüks bir mekanda yemek yerken fakir insanların onları göz ucuyla bakarak kendine keske diye seslenişimi...

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• şımarık bir kız çocuğu...hem güzeldir hem çok kaprisli..gönlü geniştir ama , yüzyıllarca o ,bu,şu demeden kim varsa yer etmiştir kalbinde..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Yasanacak degil ozlenecek sehirdir İstanbul ve diyorki Duman ;

Bu şehirin adamı söver

Bu şehir kadınını döver

Bu şehir kanımızı emer

Bu şehir için ölmeye değer

İstanbul elinden öper.. :))

0|1
    0|0
  • İstanbuL Aşk'tır.. AnLatıLmaz yaşanır... ~_~ Çamur'Lu insanLar oLsa bile

kaLitesinden asLa ödün vermez...

0|0
    0|0
  • İstanbul vefasız bir sevgiliye benzer. Sana hep ihanet eder ama sen yine de onu sevmeye devam edersin.

0|0
    0|0
  • İnsanını sevmediğim halde başka hiçbir şehre hiç de mecbur olmadığım halde asla katlanmazdım. Hepsine, her şeye değiyor :) Benim için bu demek İstanbul.

0|0
    0|0
  • Istanbul kalabaligin ortasinda bazen cok yalniz hissetmek bazilari icin umut bazilari icin yeni bir baslangic heleki sevdigin istanbuldaysa baska bir anlam kazanir bazende hic birsey ifade etmez hayatini istanbul bitirmistir

0|0
    0|0
  • Kalabalık işte.

0|0
    0|0
  • kalabalık yalnızlıktır istanbul.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• istanbulda yaşamıyorum yaşamakta istemiyorum ama istanbul her gittiğimde beni büyüleyen içine çeken bir ruhu var en son yurt dışından gelirken gece uçaktan seyrettim istabul şehir değil yaşayan bir canlı insanı etkileyen hatta platonik aşka dönüşen bir ruh kavuştugunda sank büyüsü bozulacakmış gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • bir şehirdir

1|0
    0|0
Yükleniyor...