Kapat

Neden buradasın?

Neden burdasın ?

İnsanları ezip, eleştirmek içinmi ?

İnsanların hakkında gülüp eylenmek içinmi ?

İnsanlar ile dalga geçmek içinmi ?

Oysa bazıları buraya sadece güzel bir zaman geçirmek için geliyor, yardım bekliyor kendisini geliştirmek istiyor ! bulduğu ise ne ?

Bulduğu ise : Sadece puan toplamak için saçma sapan cevaplar, kırıcı ve küfür içerikli yorumlar, Aşağılayıcı sözler, kendini birşey sanıpta artistlik taslamalar ? Niyeki ? Böyle yapınca elinize ne geçiyor onu anlamadım.. Hakkın yok kimseyi ezmeye ! ? Sinir oldum yaaaa

Güncellemeler:

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Geliş amacı boş olan insanların fikir ve eylemleri boş olan insanlardır. Bir yere gidildiğinde öncelikle amacın ne olduğu bilinmelidir. Sayısız insanların bulunduğu bir yerde, " Nasıl olur göze batarım" diye düşünmek kişiyi her türlü karaktere büründürür. Çünkü öyle düşünen oyuncak olmaya namzet olmuştur.

Çok farklı, etnikler, kültürler, inanç sistemlerinin olduğu bir yer. Her ne kadar hepsini benimsemesek te tanımakta yardımcı bir arkadaş gibi. Bu amaçla kullanıldığında site güzel bir yerdir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bi düşünim..ben burada ne yapıyorum..Asılnda bu cevaplarımdan kolayca anlaşılıyor..

- Meraklıların merağını gidermeye,

- Dertlilerin dertlerini azaltmaya

- Sorunluların sorunlarını çözmeye

- Burç sorularını alaya almaya

- Mutsuzlara mutluluk aşılamaya

- Yanlızlara kalabalık olmaya

- Çok konuşanları susturmaya,

- Gaza gelmişleri tutuşturmaya

- Yolunu kaybetmişlere Navigasyon olmaya,

Çalışmışım hep... :-)

2|0
    2|0
  • İyi demişsin. Ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Bazen sert cevaplar versemde her türlü bildiğim doğruları söylemeye çalışıyorum ve hem de zaman geçiyor.

3|0
    0|1
    • dogru ise tabiki sert cevap verilir.. ama insani eziyorlar. buna sinirlendim !

• insanlara yardım etmek için burdayım

1|0
    0|0
  • Turtam, Nar-ı Aşk ve sevdiğim birkaç arkadaşım için buradayım. Kimseyi üzmek istemem. Saygı çerçevesinde aklımın yettiğince her konuyu konuşurum.

2|0
    1|0
  • haklısın arkandayım...

1|0
    0|0
  • İnsanlara yardım etmek çocukluğumdan beri mutlu etmiştir beni.Beni mutlu eden şeyi yapıyorum :)

0|1
    1|0
  • Baştaki N harfinden sondaki a harfine kadar katılıyorum.

2|0
    0|0
  • kim üzdü seni vurcam kafasına

2|0
    1|0
  • Ben bayağı saman gibi büyüdüm tecrübem yok hiç bir konuda hayatla yeni tanıştım sayılır. O yüzden burası tecrübe edinebileceğim bir yer gibi geldi sevdim de ayrıca .. Bu arada pınar diye bir tanıdığım var aynı senin gibi sinirli :) Akrabalık falan olabilir mi :D

0|0
    0|0
  • hakaret, soruyla alakası olmayan yorumlar ve "faskfjaskfjskfjafks" gibi alakasız yazıları şikayet edin yönetime .

neden burdayıza gelince karşı tarafa hakaret olmadığı sürece burda eğlenme amaçlı olanları da anlayarak yorumlarına anlayış gösterilmeli. hoşunuza gitmeyeni engelleyin .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1-Yalnızlıktan

2-Sevdiğim ve sohbet etmekten zevk aldığım insanlar var burada o yüzden

3-İnsanları dinleyip onlara yardımcı olmayı,olabilmeyi seviyorum o yüzden

4-Tanımadığın insanlarla paylaşımlar yapmak güzel oluyor,bazen seni gerçek hayattakilerden bile daha iyi anlayabilenler gördüm burada o yüzden :)

1|0
    0|0
  • Çok haklısın.

Evet, eğlenmek için üye oldum bende. Çünkü sanalda "vakit geçirmek"tir pekçok kişinin amacı. Bu amaçla da, eğlenmek. Ciddi bir konuda bile salakca yorumlar yapan varsa, o ayrı. Ama onun dışında gerçekten dalga geçilecek sorular varsa, tiiye almanın da bir sakıncası da yok.

1|0
    0|0
  • Sadece puan toplamak icin sacma sapan cevap.

(engellemek serbesttir.)

4|1
    2|0
  • Cagresiz sorulara laf sokmak icin

2|1
    2|1
  • Sıkıldım artık arada bi geçerken uğruyorum hepsi bu..

0|0
    0|0
  • fikir vermek bazen yeni fikirler almak onun dışında zaman öldürmek adına burdayım..

0|0
    0|0
  • fikirlerimi paylaşmak ve yeni fikirler edinmek için..

0|0
    0|0
  • çünkü doğdum. :(

0|0
    0|0
  • soruya göre cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Wallah beni 17 kere attilar kopuk icin dondum akillandimmi?

0|0
    1|0
  • yapacak bişey olmadığı için burdayım.yapacak bişey olmadığı için burdayım :)

0|0
    1|0
  • ezmiyorum oyle aliyorlar. dilim sivri napalim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...