Dostunuz düşmanınız ile dost ise ne yapardınız?

Dostunuz Düşmanınız ile Dost ise ne yapardınız ? böyle birşeyi kabullenmeli mi insan.. Yoksa Dost'luktan çıkarmalı mı ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• dost kelimesi herkese kullanılacak kadar basit bir kelime değil bence.eger dostum dediğinis insan duşmanınızında adostuysa ozaman hemen uzaklaşmak lşasım.çunku saten dostun olsa senin düşmanın onunda düşmanı olurdu.dostum diye bahsettiğin kişi sadece senin arkadaşındır bence

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• düşmanımın dostu düşmanımdır :S yok kimseye karışmazdım. dost zaten çok farklı bir kavram. sürekli görüşmediğin ama zora düştüğün de karşılık beklemeden yardımına koşan kişidir. sonuçta benim aram biriyle bozuk diye arkadaşımın da bozuk olması gerekmiyor. o benim sorunum. ben anlaşamıyorumdur o kişiyle ama arkadaşım iyi anlaşıyordur. kimseye karışamam.

1|0
    0|0
  • hayat bundan ibaret benim bu anlattığım gibi yığınla ilişkilerim var :D ve daha benim haberimin olmadığı neler kimbilir :D

1|0
    0|0
  • dost dost niye nicesine sarıldım.

Benim sadık yarim kara topraktır...

Dostun, düşmanın sözüyle seni kötü bilirse onu kara toprağa gömmekten çekinme. O zaten senin hiç dostun olmamıştır.

3|0
    0|0
  • patlar biyerde :/

1|0
    0|0
  • düşmanım olan kişi dostumu bana karşı kullanmıyorsa sadece kendi aralarında bir dostlukları varsa karışmam ama bana karşı bir tehtit varsa o kişiyle dost kalmam

1|0
    0|0
  • Eğer düşmanımın düşmanı benim dostum ise düşmanımın düşmanı olan dostum düşmanım ile nasıl dost olabilir?

Kafa gitti.Kim düşman?Kim dost?

Düşmanlığa ne gerek var.Savaşa hiç gerek yok.

2|0
    0|0
  • Dostumun dostu benim tostumdur ya da sandwichmiydi karıstırdım her neyse oyle birşey işte ya :D

0|0
    1|0
  • dostumun dostu beni bağlamaz arkamdan iş çevirmiyorsa

2|0
    0|0
  • dekmeyi basardım ikisininda go to hell

1|0
    0|0
  • dostumun dostu dostum , dostumun düşmanı düşmanım, düşmanımın dostu düşmanım, düşmanımın düşmanı dostumdurrrrr

1|0
    0|0
  • Aranızı bulmaya çalışıyor olabilir mi dostum ?

0|0
    0|0
    • Peki bulunamıycak biri ise ?

• Çok sağolasın ..

• Rica ederim.Yardımcı olabildiysem ne mutlu...

• hayır kabullenemem.

0|0
    0|0
  • tatu'dan friend or foe'yu dinel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çıkar gitsin

2|0
    0|0
  • Dostumun da düşmanı olmalı aksi takdirde olmaz öyle..

2|0
    0|0
  • ikisinide sil hayatından

2|0
    0|0
  • dostum düşmanımın dostu ise, kendi kendimin düşmanı olur kendimi atarım.

2|0
    0|0
  • evet şuan öyle bir durumum var.

2|0
    0|0
  • hayir.

1|0
    0|0
  • sen dusmansın dıye dostunda mı o kısıye dusman olucak nasıl bır dusuncedır bu

1|0
    0|0
  • düşmanımın dostu düşmanımdırdan yola çıkarak silersin ama dostluk öyle olmaz canım...

1|0
    0|0
  • Eğer gerçekten dostsa mühim değil, ama kuyumu kazmak için dostlarsa silerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...