Hakemler Beşiktaşa Neden Karşı?

Beşiktaş 1-0 Geriye Düştügü Maçta şu an 2-1 Önde Ve 2. Ci Golü Atar Atmaz Pedro Kırmızı Kart Gördü Bu Hakemler Beşiktaş'tan Ne İstiyor? 3 Hafta Üst Üste Kırmızı Kart Bizemi Denk Geliyor? Resmen Şampiyon Olmamızı İstemeyenler Var Yazık Böle Lige Süleyman Seba Sezonu Adı Verilmesine Gerçekten Yazık !

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kırmızı çıktı maçta özetinde bakarım haklımı haksızmı mesela dünkü FB maçındaki Rizenin gördüğü kırmızı haklıydı emenikenin pozizyonuda penaltıydı GS li olarak sölüyorum. Her kırmızı yediğinde hakem hatalı değildir belki haklıdır kırmızıda hakediyosa vericeksin.

0|0
    0|0
    • Boşverin Bu İşleri Fenerbahçe Görür Rize Görür Aldıkalrı Ceza 1 Maç Maşallah Konu Biz Olunca 3-4 Maç Yedirirler Patlıyacagım bir gün ama dur bakalım !

• O konuda haklısın birşey demiyorum bak belki haksızdır kartlar izlemedim diyorum neyi bırakalım? Geçen FB maçında çok hakkınız yendi mesela sölüyorum ama bu maçı izlemedim bakarım kartlara.

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakeden görüyor beşiktaşa karşı diye birşey yok ust uste gormus olamaları şanssızlık bizimde 2 hafta ust uste stoperlerimiz gormustu ve tamamen dogru karardı

0|1
    0|0
  • Şu futbol da neler döndüğünü bir anlasak zaten :D ben bir Galatasaray lıyım ama eğer biz şampiyon olamazsak Beşiktaş olsun derim en azından ligin ismine yakışır bir şampiyon olur. Ama bu gidişle zor gibi gerçekten hakemler delirmiş.

0|1
    0|0
  • Valla hakemler sadece Beşimtaşa değil bir çoğuna karşı

0|0
    1|0
  • hangi takım olursa olsun hep hakemler zaten takımlar da hiç suç yok

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bir önceki hafta olcay sahan ın fenerbahce karsısında gordugu kırmızı karta neden olan çekme hareketinden cok daha net (biri yaka paça olmak uzere) 2 çekme yaşanmıştır.
    tabii ki ceken besiktaslı olmayınca kart çıkmamıştır.

0|0
    0|0
  • Gördüğü kırmızı kartlar haksızdı öylemi. ?
    Haklı yere verdi 2 kırmızı kartı.
    Semih'i çekerek yere indirdi Cenk tosun penaltıyı vermedi.
    Sivok uğurundu galiba ayağına bastı penaltıyı vermedi bide hala hakemlere dert yanıyorsunuz..

0|0
    0|0
    • Fenerli ya da Gs 3 Hafta Üst Üste Sizin Takımda Kırmızı Kart Görsün O Zamanda Böyle Konusabilcekmisin Bakalım !

• Hakediyorsa görüyor.
      Sizinkiler haketmedimi yni?

• Pedro'nun gördüğü kartlar doğru. İsmail'in ikinci sarıyı gördüğü pozisyonda Galatasaraylı veya Fenerli bir futbolcunun sarı kartı olsa ikinci sarı çıkarmıydı merak ediyorum. Bundan sonra daha dikkatli izleyip göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Kart doğru. Beşiktaşın bu sezon hakemlerden şikayet etmeye hiç hakkı yok

0|0
    0|0
  • Hakemler bu sene bütün takımlara karşı vasat yönetim sergiliyorlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...