Yag yakmak icin kardiyo?

Boyum 164 kilom 59. Saglikli beslenip her gun sabah kahvaltidan once yarim saat kardiyo yaparak kac kilo verebilirim 18 yaşındayım? Ve kardiyo yapmadan önce yürüyüş yapmak zorunda miyim?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 8 gün kadar bir yürüyüş programı yapmalısın, vücudun alışması için. Sonra ise konuşabilecek tempoda koşmalısın diye okumuştum bir zamanlar. Ne kadar doğrudur bilemem :)

0|0
    0|0
  • Isınmak için yuruyus yaparsın evde HIIT antrenmanı denemeni tavsiye ederim yağ yakımında şu an en popüler konumda High Intencity Interval Training yoğun kısa süreli şiddetli cardio :)

0|0
    0|0
  • Kardiyo olarak neyi nasıl yapıyorsunuz, cevap buna göre değişebilir.

0|0
    0|0
    • Blogilatesin fat burner videolari

• Ama yuruyus yapmadan bu videolar esliginde başlıyorum

• İlgili seriyi bilmiyorum ancak böyle serilerde genelde ısınma gerekiyorsa uyarı yapılır, böyle bir uyarı yoksa olduğu gibi uygulanmaya başlanabilir.

• evet kardiyo yapmadan önce yürüyüş yapman lazım daha yaşın genç, kilo daha hızlı bir şekilde veririsin

0|0
    0|0
    • Ama sabahlari annemler uyuyor kosu bandina cikamam disari da cikamam 😔

• bence verme bıktık yolda yürüyen çıbık kraker gibi kızlar görmekten böyle idaelsin

0|0
    0|0
    • Cubuk olmam da fazlaliklarimi vermem gerek :D

• ya zaten şu an galeta modundasın bence ama kardiyo işine yarar ben de vücüt yapmak için çalışıyorum iyi yağ yakan bir yöntem

• Yürüyüş zaten kardiyodur. Hedefiniz kaç kilo ise hedefinize ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu yap sabah kalkınca iyi yağ yakarsın.
    http://www.youtube.com/watch?v=waPCCrftvQA
    Sonra da yapabiliyorsan bunları yap yapabiliyorsan. Ayrıca sabah yapman şart değil müsait olduğun akşamlar en az 3-4 gün yap. Dışarda koşup yürüdüğün kadar efor sarf ettirir bunlar sana.
    http://www.youtube.com/watch?v=kn-HlixXv-o
    http://www.youtube.com/watch?v=AYapfgrOGds

0|0
    0|0
  • Takipteyim

0|0
    0|0
    • @ElisAslan'dan yanit bekliyordum :/

• Şöyle söyleyim bulunduğun ortam çok önemli mesela sitede ve ya bahçeli bir evde oturuyosanız az tempolu bir yürüyüşten sonra açık havada kardiyo yapabilirsin. Ama dışarıya çıkamam evde yapıcam diyosanda ufak ufak haraketlerle başla kendini çok fazla zorlarsan kasların ağrır ve bir daha yapmak istemezsin. Alıştıktan sonra youtubeden kardiyo videolarını izleyip sende onlarla birlikte müzik eşliğinde yapabilirsin.

Bu arada spor yaparken müzik dinlersen %70 daha az yoruluyorsun

• Kesinlikle :D

• Isinmak icin yuruyus yapmalisin tabiki. Saglikli beslenmeden kastin hangi yemekler bilmiyorum o yuzden kac kilo verirsin bilemem ama kilo verecegin kesin. Her gun uyaninca limonlu su ic cok faydali

0|0
    0|0
    • Ne yemeliyim gun icinde peki

• Ee seni begenmis iste ne bu acele :D yavas yavas ver daha iyi bir anda verirsen de biseyler icin degistigini anlar hos olmaz bence

• Poposu kalkar aslinda aynen 😁

• Yürümen daha faydalı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...