Tuttuğunuz takımın başında olsanız?

Tuttuğunuz takımın basında olsanız ne gibi değişiklikler yaparsınız? futbolcu, taktik vs.

Ben Fenerbahçeliyim takımda para yiyen işe yaramayan selcuk , serdar kesimal gibi oyuncuları gonderirdim. şu an ki forvetlerden 2 tanesini gonderip yerine çok daha kaliteli 2 forvet aldırırdım. Taktiğimde 4-3-3 veya 4-4-2 olurdu.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaraylıyım kardeş.. öncelikle alt yapıya çok önem veririm kendi yetiştirdiğimiz oyuncuyu oynatmak veya iyi paralara satmaya çalışırdım... Muslera, sneijder, Semih ve Melo hariç herkesi yollardım ilk önce ilk icraatım Burak yılmazı postalardım.. takımı alt yapıdan yetişmiş 20'li yaşlarda oyuncular ile oynatırdım futbolculara bonservis parası vereceğime gidip altyapıya en iyi hocaları getirirdim..

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim:) bu arada taktiğim de klasik 4-4-2 olur ve sol bekim ortasahanın solunda veya bek olarak aynı taraftan sağ kanat için de geçerli öyle iki yönlü oyuncu alırdım dışarıdan alırsamda.. çok genç rakibi kalesinin önünde ağır presle çıkartmayan takım yaratmaya çalışırdım bence bir takımda en önemli en dikkat edilmesi gereken şey forvetlerin kaybedilen topları kovalaması ilerde çok pres yapması.. İlk geldiği yıldaki Elmander gibi ta geriye savunmaya kadar bile top kovalayan forvetim olmalı...

• ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• kesinlikle dzemaili ve pandev e birer plaket verirdim hadi bakiyim sağolun der gönderiridim... onun dışında yetenekleri çürümek üzere olan bruma yı düzenli olarak oynatırdım... burak a ofsaytı öğretmek için collina ile konuşurdum rica ederdim bir kaç ders vermesi hakkında... florya ya kimseyi sokmazdım Albayrak dışında... ve taktiğim 4-4-2 nin farklı varyasyonları olurdu...

1|0
    0|0
  • Necip i sağ beke almam

1|0
    0|0
  • fenerliyim bence en güzel kadro fenerde orta sahada çok alternatif var beklerimiz ve kanatlar da harika kimi koyarsan koy teknik direktör takım oynar ben bile çıksam kazanırız:)

1|0
    0|0
  • Maçına göre 4-2-3-1 veya 4-3-1-2 oynatırım futbolcu tercihlerine girersek çıkamayız GS adına :)

1|0
    0|0
  • Prandelli'nin gitmesi lazım ben tuttuğum takımın başına geçersem. Zaten az şeref'i varsa gider. Burak yılmaz'ı ömür boyu futboldan men ederdim. )

2|0
    0|0
  • dzemaili ve pandevi takımdan gönderirdim.

1|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim. Gokhan gonule iyi bir yedek alirdim alternatifi yok. Iyi bir forvet gerekli. Oyun taktigide 4 4 2 Miroslav stoch u geri alirdim onu sol kanada kuytuda saga koydukmu ucar bu takim ucarr :D

1|0
    0|0
  • Bende Fenerbahçeliyim. Öncelikle takıma genç kan takviye ederdim kariyere ve paraya aç genç oyuncular getirir 30 yaş ve üstünü yollardım. Bitirici bir yabancı ve bir yerli forvet alırdım. Güzel asist yaparacak oyun kuracak bir forvet arkası alırdım.

1|0
    0|0
  • Takımı komple satardım , bu Türk futbolundan bir cacık olmaz

1|0
    0|0
  • kendimi forvete koyardım diego banko onardı bende ön liberoda olurdum

1|0
    0|0
  • Alex i yeniden takıma çağırırım.

1|0
    0|0
  • Küme düşürürüm

1|0
    0|0
  • Ben onlarin basinda olsam o takım dağılır bozulur :D :D

1|0
    0|0
  • Burumayı oyuna alırım

1|0
    0|0
  • takım tutmuyorum kimin başında olacam

1|0
    0|0
  • ben takim adalrini tutuyom ayrica basinida tutuyom , sende tutmak istermisin?

0|0
    0|0
  • Fenerde gelecek sene kadroda gençleştirme yapılmalı. Şampiyonlar ligini kaldıramaz bu kadro.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• selçuk değilde serdar kesimali gönderirim ben şuana kadar bize ne gibi bir katkısı oldu selçuk en azından galatasaraya 2 gol attı :)
    türk bir forvet alırım mustafa pektemek çok iyi olur birde stoch gelsin yeter

1|0
    0|0
    • selcuk anca samandıra tesislerine sevgilisini getirir bib*k olmaz ondan

• selcuktan cıdden bı halt olmaz cok vasat bırı yurek falan hıkaye bıze yaratıcı oyuncular lazım kazmalar deıl

• he ayrıca kuyt ta ıyı deıl o kadar hızlı yaratıcı adam eksıltebılen adamlar olması lazım fenerbahce gıbı bı takımda duz oyuncu kabullenemıyorum ben

• Galatasaraylıyım. Önce adam gibi bir forvet alırdım

1|0
    0|0
  • Pandev banko 11 asfklklkhj

1|0
    0|0
  • takım tutmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...