Karın kası :))?

uzun zamandır çalışıyorum çok az karın kası oldu hangi hareket daha çok hızlandırır?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• youtubeden 8 dakıkalık bır seans var onu hergun yap bende yapıyorum.../) https://www.youtube.com/watch?v=5BY7UxNqCdA

0|0
    0|0
    • bunu yapıyorum hep ama kası bir iki gn yapmadım mı snki yok oluyo gbi

• sadece 8 dk nı ayıracan yaparsan bu çok güzel karın kası için , sen 1 haftada karın kasımı istiosun varsa banada gonder :).../)

• isterdim öyle bişey ama dediğn gbi denicem olmadı fitnesse giderm :)

Erkekler Ne Diyor 9

• yağlı ve şekerli şeyleri yememelisin , , çok yemekte yememelisin , karın kasların zaten göbeğindeki yağ tabakasının altında hazır bekliyor

sürekli mekik çek

ayakta iken sağ dizini karnının soluna çek , vücudunu aynı anda sağa döndür , sol dizini sağ karnına doğru çek , vücudunu sola döndür

şınav çek ama nasıl çek ; tane çek o pozisyonda havada bekle , karın kaslarının kasıldığını hissediceksin

son olarak mekik pozisyonunda yat yere , çenen sadece gerdanına değcek şekilde kaldır başını , doğru yaparsan 10 tane den sonra karnın deli gibi yanıcak

0|0
    0|0
  • önemli olan beslenmen ve karın bölgendeki yağ miktarıdır.
    bunun dışında 3 günde bir karın antremanı yapman bile yeterli.

0|0
    0|0
  • Kas oluşumundan ziyade diyetin daha önemlidir. Yağın varsa, karbonhidratı çok tüketiyorsan poponu yırtsan karın kasların çıkmaz. Yani aşağıda oluşum olur ama görünürlük olmaz.

0|0
    0|0
    • yağ yok 50 kloyum ve yaşıma göre az kilo alamıyorum zaten

• Yağ yakıcı gibi şeyler kullansan iyi olur. Ve iyi bir diyet gerekiyor yediklerinde yağ oranı 0 olmalı.. ve sabah kalktıgında aç karnına mekik i şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • zayıfım ama yağ yok ki zaten hastalığım nedeniyle kilo alamıyorum ama gene olmuyor kas :/

• mekik sayını arttırmalısın farklı hareketlerde deneyebilirsin

• sağolasın denicem bakalım :D

• mekik hareketleri var üst karın alt karın gibi farklı bölgeleri farklı hareketler çalıştırır. Ama yağlı yememeye dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • l*n kızda da karın kası çıkar mı? :D Anca belin düzleşir seksi gözükürsün

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • koşman gerekir öncelikle hızlı bir tempoda tabiki. mekikleri artırırsan hızlı bir şekilde çıkar

0|0
    0|0
  • Kizda kasın işi ne arkadas. Kiz dedigin yumuşacık olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...