Evde vücut geliştirme yapan var mı? +lı?

Arkadaşlar evde vücut geliştirme yapmayı düşünüyorum daha önceden birkaç ay salona gitmişliğim oldu fakat ara vermiştim ve şimdi sıfırdan başlamak istiyorum.

İhtiyaca göre dambıl ve kapı barfixi almayı düşünüyorum.

Evde VG yapıp başaran var mı şöyle yaparsan şu programı uygularsan şu sıklıkta çalışırsan yaparsın diyen arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Site, video, program önerisi olabilir.

Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum eğer gitmişsen zaten olayları biliyorsundur. Ben şu an salonda yapıyorum ama ev içinde sana yardımcı olayım. Eğer şişmansan ekmeği kes yediğine dikkat et. Eğer kaslarım çıksın diyorsan bol bol protein al. Günde en az 5 km tempolu yürü. Parklarda olan spor aletlerini yap. Bunlar zaten kardiyo yerine geçer. Eve gel sınav mekik barfiks dambıl yap. Ayak dambılı almanı tavsiye ederim yürürken kullanırsın ben kullanıyorum suan. Zayıfsanda önce mutlaka ısın. Kas yapacaksan açıkcası ya protein tozu kullanacaksın ya da çok protein alacaksın. Hani sınırlarını zorlayacaksın. Çok protein almak maddiyat olarak zorlar ama protein tozu içmekte evde ne kadar sağlıklı olur onu bilemem. Bunları her gün yap. Ara verme bazı hocalar diyor kas dinlensin falan ara verme gün geçtikçe yapmamaya başlıyorsun. Ben her gün yapıyorum bir zararınıda görmedim. Başka sorun varsa sorabilirsin. Atladığım kısımlar mutlaka vardır. Ama sağlam kas yapmak istiyorsan salon şart. Umarım hedeflerine ulaşırsın. Başarılar :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ettim güzel tavsiyeler bu arada boyum 1,75 kilom 70 filan orta yani ne zayıf ne şişman

• normal de sürekli yürüyüş yapıyorum zaten okulla ev arası 20-25 dk sürüyo gidiş dönüş günlük neredeyse 1 saat her gün yürüyorum hafta içi geçen gün hafta sonu bir koşayım dedim hamlıktan 45 dk koşudan dolayı 3-4 gün her yerim ağrıdı dediğin gibi parka gidip spor aletlerinde de takıldım ilk günden çok yüklenmişim bu olay 10 gün önce oldu ondan sonra hiçbirşey yapamadım :D

• dostum yorma kendini yavaş yavaş :) hani yüklenme atıyorum ilk gün 20 dk yürü sonra 30 dk böyle böyle devam et mesela ben salondan ayrı günde en az 7.5 km yürüyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Youtube ve instagramda sayfalar var takip et

0|1
    0|0
    • işte şunu yaptım işe yaradı dediğin varsa link atarsan sevinirim

Erkekler Ne Diyor 1

• youtube de genç ve fit var abone ol oraya. gençler bayagı bir aktif

0|1
    0|0
    • evet onları arada takip ediyorum teşekkürler yinede

Yükleniyor...