Beyler boddy çalışan var mı aranızda?

elimde 2 adet 5 kg lik dumblle var.. daha onceden b kac kez çalısma denemelerim oldu ama yarıda bıraktım. spor salonuna da gidip bos yere para vermek istemiyorum. çünkü daha once bir kez gittim randuman alamadım.. nasıl baslamalıyım? hangi bölgeden çalısmalıyım? bilgisi olanlar yardımcı olurmusunuz.. amacın ilk önce kol sonra gögüs sonra da göbek karın bölgesi..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gardaş şunu öneririm birden yüklenme. Aman omzuna dikkat et sakatlanmasın.. dinlenmeyi ihmal etme.. beslenme konusu.. :S kafam basmıyo ona.. bulduğumu yiyorum.. barflix kesinlikle çekme, tam şınav kesinlikle çekme, çekiyosan yarım şınav çek.. tam mekik çekme, yarım mekik çek... omzunu sakatlama, bacakları çalışmayı ihmal etme.. kafanda bulduğun hareketleri değil de daha önce denenmişini yap..
    Omzun yüzünden çalışamıyorum içim yanıyo.. ama bir yandan da duramıyorum. bir mr ı çekiniyim bakalım. Doktor kesinlikle dumbell kaldırma, şınav falan çekme omzun tık diye gider dedi (tık diye gitmek ne demek onu doktora sormak lazım) mr dan sonra gidecem bakalım. bir 6 ay dinlendiririm, omuza hiç bir şey yapmam. Sonra doktorla pazarlığa çıkarım :)

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun kardesim. mr ne oluyo tam olarak?

• Röngen gibi bir sey :S

Okuyon mu, çalışıyon mu, hem okuyup hem de çalışıyon mu veya ikisini de mi yapmıyon? :)

• çalısıyorum. 7.30 da evden cıkarı5 de eve girerim bazı günler de 4 de eve giriyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Salonda olmadıysa evde hiiç olmaz

0|0
    0|0
    • onu bunu bırakta iddaa calısalım senle biraz :)

• Neyine çalışcaz

• bir kupon yaptım Nacional - Benfica 10. dakkada 1 -1 yapmıslar yav

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein icecegide kullaniyorum... ama cok gidemiyorum spor salonuna calisdigim icin 2 haftada bir sefer

0|0
    0|0
    • ben gitmicem evde dumblle im var. onlarla calıscam.. bir arkadasım zamanında whey proteini aldı 1 ayda kollar füze gibi şişti.. ben almam ama dogal olarak günde neler yapabilirim

• Vallah desigim gibi ben arada sirada gide biliyorum.

Sen bir sabah kalkdiginda 50 şınav aksamda 100 dumbleni kaldirsan yeter bunu günden güne cogalt.

• tamam tamam cok saol. bir program yapıcam zaten.. 8 aralıkrta da polislik mulakatı var zaten

• Salonda randuman alamadiysan evde hic alamassin reis

0|1
    0|0
    • reis salonun sahibi gevşek biriydi.. adama kıl olunca soru felan sormuyodum. orda bir kac kiş iile tanıstım onlarla kılo verdirici seylere calıstık yani boddy e calısmadım hiç. kosma bisiklet göbek eritici hareketler vs onlara calıstım.. simdi kendi capımda hafiften kas yapıyım dedim

• Evde hareketler kısıtlı olur kardesim. Bir de ne istemene bagli. Evde bir süre sonra daha gelisemezsin. Vucudu hep parçalarsın buda iyi birsey degil bence. Bol şans

• haklısın cok saol.. biraz denerim olmadı giderim salono cok yakın zaten de bize sahibi i*ne olunca gidesim gelmiyo isde

• 5 kg dumllar sana 15 gider?

0|0
    0|0
    • www.google.com.tr/search bu abi harbi yararını görecen

• tamam cok saol.. bde bnede plates topu var. onunla mekik cekyorum muazzam oluyor

Yükleniyor...