O koşsun peşimden istiyorum... Kendimi geri çektiğimde oluyor ama şu an o moda nasıl gireceğim?

arkadaslar sevgilim askerden geldi tatile gittik (izinliydi) harika bir tatil gecirdik..eh yapi olarak biraz odun ama arada sirada sasirttigi anlar da oluyor (olumlu yönde)..her neyse..tatilden sonra ben evime o evine gitti..3-4 gün orada kalip askere dönecekti.. ki döndü de..benim sorunum su: o kadar cok deger veriyorum ve bunu o kadar belli ediyorum ki..karsiligini görmedigimi düsündüoümde yikiliyorum.. bana " isine nasil geliosa ben böyleyim" diyebiliyor...(bunu kizinca yapiyor) ben de ona "demek ki aslinda bensiz de cok mutlusun, benim senin hayatindan özel bir yerim yok demek ki" dedim en son..tabi anladi üzdügünü ama ne bir özür ne bir sey..askerlik neredeyse bitti..ben onu hic yalniz birakmadim her ay yanina gittim siz düsünün..her gün aradim sordum..eksigi var mi yok mu hep baktim..ortadayken o da iyi, benle ilgili alakali, ama adam disari cikinca (tatilde cok iyiydik gerci) sanki o alakasi azaliyor.. ya bilemiyorum arkdaslr bide biz 6 yildir cikiorz ve dönünce evlenmeyi planliyoruz yani sözlü sayilirz cunku aileler isin icinde, tanisiorlar görüsüyorlar..ama beni böyle cok üzüyor ve ona haddini bildirmem icin ne yapmam gerekir...cok seviyorum..yani o kossun pesimden istiyorum..kendimi geri cektigimde oluyor ama şu an o moda nasil giricem..

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• hmm :) şımartmıssın çocugu. işine nasıl geliyorsa demesinden belli oluyor.. hemen aramaları ilgilenmeleri bırak. erkekler zaten cok hoslanmıyor öyle her ihtiyacını halleden kızları. devamlı sevdigini özledigini de söyleme. bırak o üç söylesin sen bir söyle. eğer daha fazla üstüne düşersen ve boğarsan durum kötüye gider

1|0
    0|0
    • cok haklisin aninda kesiyorum..artik yerine varmistir ya da sabah varicaktir..aramiycam.. o bir sekilde ulassin..yurt disindayim şu an tatile geldim..o benim numaralarimi biliyor (yurt disi no) arasin istiyorsa :D>

• aynen öyle. o bebek degil sen de bakıcısı ve ya annesi degilsin. o istemeden her seyi veriyorsun onun icin anlamı kalmıyor. insanlar malesef ki elde ettiklerinin degil edemediklerinin kıymetini biliyor. ben senin gibi yaptım hep kaybettim ve 3 kurusluk eseklere 5 kurusluk deger vererek bu benim sevgimin buyukluguydu ama sımardılar. degmiyor inan bana. erkekler bizim gibi degil bu yuzden icimizden 10 geliyorsa 1 vermeliyiz o 5 kere seni seviyorum diyorsa 1 kere diyeceksin bu malesef boyleymis.

• her aradıgında açma merak etsin. ama sanki bisey varmıs gibi de suphelenmesin. hayatının merkezine onu koyma. unutma aşk dans gibidir bir adım sen bir adım o eger sen 2 adım gidersen ritm bozulur iyi bir dans olmaz. seni aradıgında telefonu önce sen kapat. ve onun annesi var unutma... önce seni haketsin evlendiginizde daha cok ilgilenirsin ama o zaman bile her istedigini yapmıyacaksın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• göster ama elletme

en iyi çözüm

0|0
    0|0
  • bence zor.

..

senle çıkıncaya kadar o senin peşinden koştu değil mi ?

0|0
    0|0
    • evet..ama biz 6 yildir birlikteyiz ve cok güzel bir birlikteligimiz var..öyle sacmasapan seyler icin kavga edip gereksiz kiskancliklar yapan bir cift degiliz..yani beni yeri geldiginden ailemin düsünmedigi kadar düsünmüstür inan..tek takildgm konu bu odunlugu ama dedigim gibi bazen elinde ciceklerle gelir mutlu olurum bazen de (genelde) tam bir odun :D ah bilemedim..ama hakkini da yiyemem yani tabi 6 yili burada anlatamayacagim icin yanlis anlayabilrisiniz..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...