Eskiden sevdiğim kişiyi nasıl unutabilirim?

Okulda bir çocuğu beğeniyordum bir üst sınıftı merhaba merhabaydık. Bir gün alışveriş merkezinde arkadaşlar sayesinde aynı masada oturduk sonra ben arkadaşlarımla sinemaya girdim ve bana facebookdan çocuk mesaj attı. 1 gün boyunca her dakika konuştuk okulda da konuşuyorduk derken durmadan buluşmaya başladık ve sevgilisiyle de biz tanıştığımız gün ayrılmıştı. En sonunda ondan hoşlandığımı söyledim oda ona bir gün vermemi sonra buluşmak istediğini söyledi ertesi gün buluştuğumuzda ise beni öptü ve bende karşılık verdim sonra gözlerime bakıp benden hoşlandığını söyledi o gün benden mutlusu yoktu ta ki akşama kadar akşam attığı mesaj şuydu: Ecem senden hoşlanıyorum ama sana söylemediğim birşey var biz 2 gün önce barıştık... neyse çocukla konuşmayı kestim ve tam bir yıl sonra tekrar konuştuk bu sefer çıkmak istediğini söyledi ama iş yürümedi ve 1.5 yıldır onu unutamıyorum sizce onu unutmak için ne yapmalıyım ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman ki bir başkasını bulursun o zaman bir öncekini unutursun. Yada bende böyle :))

Ona karşı hissettiğin şeyleri bir başkasına hissettiğinde veya onu özel kılan bir şeyi başkasıyla yaşadığında vazgeçilmez olmadığını anlarsın ve puffffffffff. o kimdi yaa ? :))

0|0
    0|0
    • haahahaha haklısın ama o olaydan sonra erkeklere güvenemediğim için yürümüyor (:

• Zaten olamıyorum beni sevenleri kaybediyorum

• O zaman gel vazgeç bu takıntıdan sevenlerini daha fazla üzme diyorum :))

Erkekler Ne Diyor 8

• unutman gerekmıyor aksıne hatırlamak ıyıdır bence bısıler paylastıgın ınsanı neden unutasın kı. alısman yeterlı olur bu konuda. nacızane tavsıyem yenı ılıskılere baslamaya calıs aklını ve verebılıyosan kalbını ver rahatlarsın. insanları takıntı halıne getırmek cok sacma bence..

0|0
    0|0
    • ondan sonra biri oldu hayatımda ama yürümedi elimi tutmaya çalıştığında bile aklıma o geliyordu yapamıyordum. Karşımdakini de üzmemek için kimseye ümit vermiyorum

• diyorum ya takıntı yapma işte diceksin ki nasıl boyle konusabılıyon cunku bır erkek olarak yasadım bunu hala yasıyorum anlatsam dayanamaz aglarsın ama hayat devam edıyo yaa hemde olanca hızıyla. merakımı mazur gor ama kac yasındasın?

0|0
    0|0
  • unutmak için başka biriyle ciddi bir ilişkiye ihtiyacın var, yoksa aklına hep o gelecek zaman geçtikçe de takıntı haline gelir ve unutman daha da zorlaşır

0|0
    0|0
    • Ama çevremde ciddi ilişki yaşayacağım biri yok sonradan tanışmış olmam gerek ama insanlar ya çok yılışık yada kendini yükseklerde görüyor

• bütün insanlar bahsettiğin gibi olamaz, hep öyleleri dikkatini çekiyorsa kriterlerini gözden geçirmelisin

• sende benim gibisin ya ama durumlar farklı 1 seneden sonra tekrar konusmaya basladık ama zamanla unutuyor ınsan herseyi

0|0
    0|0
    • Her şey aklımda ve yüzsüz gibi hala karşılaştığımızda hiç bir şey yokmuş gibi geliyor ve aynı okulda olunca kolay olmuyor

• aradaki boşluklarda seni kullanıyor resmen yaa.. aynı şeyi sen ona yap

0|0
    0|0
  • camına kürekle vur

0|0
    0|0
  • Onu tuvalette düşün

0|0
    0|0
  • ins bir orta yol bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bir çocugu seviyodum yazın oda beni seviyodu ben onu hep kıskandıryodum falan sonra bana hepp soru soruyodu bende herzaman tersliyodum cocuk sildi sonra sevgiili buldu ama yazın mesela arkdsi vs kardesi falan beni gorsun sonra hemen sevdgiim cocuk geciyodu sonra bana kustu yani trp ati cevap vermiyodu falan sonra beni sildi işte sonra kuzenim sevdigim cocuga benim sevdigimi soylemis oda bana benimi seviyomus falan dedi bnde hyr falan dedim işte sonra işte biraz biraz konusmaya baslad, k sonra bir gece fotorfa paylastı ve fotorafın sonuna #m yazmış bende sordum benmiyim diye cunku sildi onu ben silcegini biliyodum kaydetim fotosunu o yuzden sonra işte belki birbirimizi sevebiliriz falan dedi bana sonra ben ona cesarteimi topladım benden hoşlanıyomusun dedim hoşlanmıyorum dedi şimdi ben ne yapıcam lütfen yazarmısınız :((

0|0
    0|0
  • Boşa ugrasma tam unuttum dersin 1 sene sonra tekrar çıkar gelir kısır döngü.

0|0
    0|0
    • bide yüzsüz diyor seninle ben elbet olacağız daha zamanı değil. Sonra neymiş o çocukla neden buluşuyormuşum diye kızıyor ama sevgilisinden de ayrılmıyor

• niye unutmayasın ki iyi biri olmadığı ortada

0|0
    0|0
    • Unutmak kolay değil ki

• Çokta bi şey yaşamamışsınız belki senin hayatına ondan sonra biri girmedi diye böylesin.

• ya aslında bakarsak bu olay 1 yıl sürdü ama arkadaşlarım yıpranıcam diye konuşmamı engelledi tam unuttum derken tekrar döndü falan

Yükleniyor...