Biriyle tanıştınız ama görüştükten sonra hoşunuza gitmedi...?

Öncesinde konuştunuz 2 ay filan neyse en kötü günlerinizde yanınızda oldu tlfndan destek verdi hediye yolladı .. aşkını itiraf etti sizde çok etkilendiniz ses tonu konuşmaları ilgisi kişiliği mükemmel biri. sizede çok değer veriyor. ama görüştüğünüzde o etkilendiğiniz insanın tipi hoşunuza gitmedi. fotoları güzel olsada görüşünce yürüyüşü olsn duruşu olsn hiç karizmatik değil tipiniz değil ne yapardınz:( öncesindede sonuçta seviyorm filan demişssiniz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sanlada takıldığın hiç görmediğin bir insana neden seviyorum falan diyorsunuz ki? bu kadar basit değil aşk olsun sevgi olsun harbiden bu kadar basit değil. görmeden dersen bunları şimdi ayıkla pirincin taşını. tip herşey değildir unutma. kişilik çok önemli bu hayatta. ne demek istediğimi bazı şeyleri yaşamadan anlayamazsın.

1|0
    0|0
    • sevgi basit değil evet. ya yüzü güzelde işte tip yok:( neyse ya anlamanı beklemiyorm beni.

• çok teşekkür ederim ama kalkıptaona nasl diyim senin kalburun çıkmş git tedavi ol filan:( off ya çokda iyi biri:( soğudum kendimden uzaklaştrmak içn bişelermi yapsam anlamadm yinede saol

• ya bir şekilde konuyu oraya getir. sor doğuştan bir problem olup olmadığını öğren. eğer öyle bir şey ise tedavi olmayı düşündün mü hiç diye sor. ama yok ben soğudum istemiyorum artık diyorsan bunları hiç düşünme ve kendinden soğutmaya bak çocuğu.

Erkekler Ne Diyor 5

• hay bu photishopu icat edenin

1|0
    0|0
  • Tip mı, kalp mı. Kendin cevapla

1|0
    0|0
  • 0-6 yas grubu

0|0
    1|0
  • valla eğer sevmiyorken seviyorum demişsen o senin yanlışın.seviyorum demeseydin herşey daha basit olabilirdi.

0|0
    0|0
    • ama teklif etti kabl etmedm ben yüzyüze yine etti yine kabl etmedm. seviyorm dememin sebebide gerçekten çok iyi bi insandı ve seviyordmda ama aşık olmuş anlamına gelmezdiki

• ama bunu ona nasl diyimki:(

• azıcık cesaret gerek sana her gün böyle olmaktansa bi gün cesaret et hiç olmassa ne durumda olduğunu öğren gözünde

• Direkt söylerim. "Kusura bakma ama tipim değilsin."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sanal oldğu için bu olasılığı düşünerek sevmişimdir. yaşadımda bu durumu ön yargılı olmadııım için bi müddet devam ederim ya gider yada biter

0|0
    0|0
  • İşte sanalın kötülüklerinden biri..

1|0
    0|0
  • owww zor bı durum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...