Bir erkek sinirli de olsa kızın neşeli haliyle yumuşar mı ?

bir erkek sinirlide olsa size karşı siz bulunulan bir ortamda neşeli haliyle ,o kıza kızgınlığınız geçer mi,ya uyuz ama yinede seviyorum bu kızı dermisiniz,yada böyle olması için o kızda hangi özellikler olmalı?ama adama karşı değil bulunulan ortamda kızın davranışları nasıl olursa adam yumuşar ve "ya uyuz ama yinede seviyorum "şekline gelir diyorum yani:D?

• Adam seviyorsa evet
    62% (5)60% (3)62% (8)Oy Ver
  • Kızın sıcaklığı sinir bırakmaz
    12% (1)40% (2)23% (3)Oy Ver
  • Kızın ortamın gözdesi olması
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızın güleryüzlülüğü
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Kızın sempatikliği
    14% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sinirliyken karşımdaki bana gülse anında sinirim geçer; ama üstüme gelirse aksine daha da kötü olurumn. Yani kızın sıcaklığı, güleryüzlülüğü beni eritir, bitirir, sinir minir bırakmaz...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben sinirlendiğim zaman karsımda gülen,neşeli olan kıza sinir olurum.sinirim geçmediği gibi daha da artar.ben sinirlendiğimde süt dökmüş kedi gibi olan kızı görünce sinirim hemen geçer.üzülürüm.gönlünü almaya calısırım biraz sinirim geçince..hiç dayanamam.

0|0
    0|0
  • Ben yumuşarım. Her ne kadar kızgın olsam da sevgilim bana söyleyeceği tek kelime bile yeter sakinleşmem için

0|0
    0|0
  • kızın sepatikliği diyorum bende ne sinir ne de stres bırakır

0|0
    0|0
    • ama diyorum ya adama değil ortamdaki hareketleri :Dgüler yüzlü falan...

• nden?adamlara değil ya arkadaş ortamı işte

• bilmiyorum o anki halime göre değişir yani ikizler burcuyum ne yapacağım hiç belli olmaz

• İş kadında biter.. Bazı kadınlar çok sakin durur ama çıldırtır.. Vezirde eder rezilde dedikleri türden.. Dışarda bu mevzuya genel bir geyik çevirirler gül gibi karın var olum neyini bırakıyorsun bunun ? gibi..

Bilmez ki bir saatli bombayla yaşamak ne demek.. Bilemiyoruz.. :D

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evet. Yani A derim bu işe. Başını biraz sağa veya sola hafifçe yatırıp gülümseyip gözlerime bakması, ban terapi gibi geliyor. Hiç sinirimi çıkarmak için bulduğum tahta cisimleri kırmak bile istemiyorum. Gerçekten terapi gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • bazılarını bunu çok iyi beceriyor aramızda kalsın oylelerıne hayran kalıyorum .d

0|0
    0|0
  • bazı kızlarda acayip bi enerji var

ne kadar sinirli olsanda tereyağından kıl çeker gibi hararetinizi neşeye çevirebiliyo.

onlar işte tapılası kızlardır.

0|0
    0|0
  • gerçekten uyuzsa ilk gördüğüm yerde döverim :P heheh takmam yaa ne işim olur benle iletişime geçmesin yeter :))

0|0
    0|0
  • evet mesela şöyle dese kız yumuşamazmı

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,

Duyduğum en derin sevgi senin eserin,

Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,

Ve kurduğum en güzel hayal sensin.valla kız altına çiş yapar birazda etkili söylesin :)))

0|0
    1|0
    • ama diyorum ya adama değil ortamdaki hareketleri nasıl olmalı kızın?

• Beni anlıyorsa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Kızın sıcaklığı sinir bırakmaz

0|0
    0|0
  • Adam seviyorsa evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kızgın erkekleri yumuşatma gibi ödevimiz yok yani yumoş muyuz biz ?

0|0
    0|0
  • Adam seviyorsa evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...