Deniz Akkaya'dan şoke eden itiraf!

Deniz Akkaya dışarı çıkmak için anne ve babasının kahvesine düzenli olarak uyku ilacı kattığını itiraf etti.

Habertürk'te yayınlanan Esin Övet ve Serdar Turgut'un birlikte sunduğu Alt-Üst Muhabbetler'e konuk olan Deniz Akkaya dışarı çıkmak için anne ve babasının kahvesine düzenli olarak uyku ilacı kattığını anlattı.

Arkadaşları ile dışarı çıkabilmek için anne ve babasına ilaçlı tuzak kuran Akkaya, birkaç denemeden sonra babasının zehirlendiğini de itiraf etti.

Peki arkadaşlar sizler de kendi yapmak istedikleriniz için böyle yapar mıydınız? Ya da yaptınız mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• asla yaaa:S gerizekalı karı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahahahahah :)) Ailem asla cemaatci değildir ama ben liseden mezun olup dersaneye gittiğim yıl her hafta sonu cemaat evinde kaldığımı söyler gezer tozardım bazen ank. bazen ist. bazen esk. kafama nere eserse günübirlik gitmelerimde olurdu. İlk başta çok karşı çıkmışlardı ama çok verimli ders çalıştığım yalanı işe yaramıştı ikna olmuşlardı ah genclik ahhh :)) Baskıcıda değillerdi ama sanırım daha özgür olma isteği :))

0|1
    0|0
  • Zaten böylelerinin kızları böyle oluyor zaten.Baskıcı zihniyete hayır derim hep o yuzden.

0|1
    0|0
  • Kötü amaçlı dışarı çıkılmayacaksa güzel bir fikirr :))

0|1
    0|0
  • Hahaha kadındaki aklaa baaak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• fena tutuşuyo demekki, napsın kızcaz, anne babasına atesimi dindirmeye gidiyom diyemediği için bu yöntemi yapmıs, bigün evladındada sana fazlasını yapacaktır emin ol.

0|1
    0|0
  • hollwood başarılarına şaşmamak lazım :))

0|1
    0|0
  • yirim la bizimkileri..çıkıyorum derdim..çık derlerdi..

0|1
    0|0
Yükleniyor...