Hayatınızda hiç ihanete uğradınız mı?

Arkadaşlar sorum bir nevi hayatınızda hiç sağ gösteripte sol vuran kişinin kurbanı oldunuzmu? İhanete uğrayıp uğramadığınızıda soruyor aslında, Böyle bir durumda ne yaptınız ? Sizin hikayeniz neydi ? Sonrasında ne tepki verdiniz ?

Güncellemeler:

Ben aşık olduğum kız tarafından sağ gösterilip soldan yedim :( yani aylardır umut verip sonrada osmanlı tokadı yer gibi ret yedim işte bu insana çok kötü duruma düşürüyor :'(

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok şükür hayır.

0|0
    0|0
  • ihanete uğradım,ihanet edeni hayatımdan sildim,ders aldım ve yoluma devam ettim.

0|0
    0|0
  • demekki seni sadece egolarını tatmin etmek için kullanmış.geçmiş olsun ne diyeyim..hayatta böyle bişey işte..neyse en azından en çok sevdiğin insandan daha çok zarara uğrayacağını erkenden görmüş oldun.

0|0
    0|0

• 8 ay hiçte erken bir zaman sayılmaz 1 yıl oldu halen aklımda halen bile rüyalarıma giriyor :(

• Haklısın buda bana bir tecrübe olmuş oldu.

• uğradım ama o bunu öğrendiğimi bilmiyodu bende söylemedim , çok sıkıldım artık senden bitsin istiyorum dedim sonra neden felan dedi yine bişey söylemedim peşimden koşup durdu iyiki böyle yapmışım öbür türlü yapıp kızıp bağırsaydım özgüvenimi kaybetmiş olurdum sadece kendi düşüncem bu

1|0
    0|0
  • evet fizik dersinde sinav kagidiyla beraber kopya kagidini ögretmene vererek en büyük ihaneti yaptim kendime. emegim bosa gitti ):

0|1
    0|0
  • evet malesef.ama kaybettiklerini çok sonra anladıklarında çokta geç oldu tabi.

0|0
    0|0
  • cevapları bende merak ettım sımdı neler cıkıcak bakalım

0|0
    0|0
  • 2 ay once

0|0
    0|0
  • evet beni sevgilim aldattı , tam onu terk ettiğim anda ayaklarıma kapandı asla olmayacak bir daha seni sanıdıgmda da fazla seviyor musum megerki dedi, artık hayatı sır gibi değil, tamamen acık bana ve beni kaybetmektem cok korkuyor

0|0
    0|0
  • 2 sene boyunca yalanlarla kandırılmışım o kadar çok sevmişim ki gözüm hiç bişeyi görmemiş bana kaç kez ihanet etmiş ben bunları sezmeme ufak tefek şeyler bulmama rağmen onun anlattığı yalanlara bahanelere inanmak istemişim şimdi pişmanım hem de çok

0|0
    0|0

• :( Geçmiş olsun var öyle çok.

• sağol çok teşekkürler :) sende mutlu olursun inş

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...