Aşk gerçekten dizilerdeki, filmlerdeki gibi mi ?

eğer öyleyse niye bize hiç uğramaz ki :) biz bütün gün kavga ile birbirimizi yeriz millet gününü gün ediyor :) var mı şöyle hiç kavga etmiyoruz diyen bir çift ? o büyüyü bende yakalamak istiyorum (:

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ne oluyosa dizilerden oluyor zaten.. hep iliskimiz dizilerde gordugumuz seylerden etkileniyo, herkesin olmasada cogumuzun bilincaltina isliyo bu, iliski olmayanlarda dizilerdeki gibi muhtesem yakisikli, romantik ve ask adami olan erkegi aradigi icin sonunda buldugundan hayal kirikligina ugruyoo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• pişştt bulursan banada yollaaa :))

0|0
    0|0
  • zor yakalarsın yok oyle bir aşk ;)

0|0
    0|0
    • hayal ürünü mü

• yazar : jack london

kitabın adı : martin eden

okrken haz duyacağınedena eminim

• teşekkür ederim

• Hee dizilerdeki gibi yengesine atlayan atlayana. (behlül mod)

1|0
    0|0
    • onu kastedmedim hem o diziyide izlemedm :)

• ee ynii başka ihtimal yok başka sözüm yok hakim bey

• (:

• Yook.Öyle değil.

0|0
    0|0
    • nasılmş

• sözün bittiği an :D

Kızlar Ne Diyor 3

• "Kavga etmiyoruz" cümlesi çok tehlikeli ve yanlış bence. Neden mi? Herkesin hayatında bi takım sorunlar olur. Herkesin hayatı inişli çıkışlıdır. İş hayatı, aile sorunları, arkadaş sorunları.. Bunlarla birlikte insan gerilir, bu gerginliği çevreye yansır. Doğal olarak sevgilisine de yansır. Ya da sevgiliniz bi hata yapmıştır, istemeden bile olsa kırıcak bi şey söyleyip canınızı sıkmıştır, onun da kendi sorunları vardır, kıskanırsınız.. Kırıldığınız şeyleri o an söylemek ve halletmek en doğru olanı bence. Yoksa bunlar zamanla birikiyor ve birden çok ağır şekilde patlıyor. İlişkide her iki taraf da zarar görüyor. Ama problemleri birikmeden o an halletmek, ufak ufak tartışmak daha mantıklı. Böyle yaparak sevgilinizle gününüzü gün edebilirsiniz. Taş çatlasın yarım saat tartışma yarım saat trip, sonrası gününü gün et eğlen işte :)

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünyaa..

0|0
    0|0
    • aşk ne o zaman ?

• kesinlikle. herşeye evet diyen birini istemez insan. kişiliğini neler tercih ettiğini öğrenemezsin ki.

• haklısın

• Kimse gününü gün etmiyor kii tatlım.Her ilişkide bir kusur var...Bu kusurlarıda yaratan biziz.

0|0
    0|0
    • çok haklısında bn gözlerine bakmaya bile utanıyorum :)) iki kişide inatçı olunca zorluk çıkıyor. ben alttan alıyorum bu sefe ralışıyo iyice tepeme çıkıyo karşılıklı olması gerek galiba

• inşallah :)

Yükleniyor...