Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki problemler?

Bir Bursaspor taraftarı olarak diyorum ki Türk futbolu gelişmeli artık kin nefret duygularını kenara bırakmalıyız haksızmıyım..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevginin olduğu her yerde nefret vardır

0|0
    0|0
  • kesinlikle ama olmaz olmuyor yani.

0|0
    0|0
    • denenmeye bile gelmiyor yav...

• evet bende bursalıyım ama bjk taraftarıyım bilekliğimi her taktığımda bana nerdeyse öldürecek gibi bakıyorlar anlamıyorum.

• aynen adamın dayısı beşiktaşı tutuyo ama tribünde saydırıyolar mesala vs vs

Erkekler Ne Diyor 4

• öyle olmalı tabi... İngiltere bile holiganizmi bitirebilseydi gerçekten herkes bitirebilir ( brezilya, arjantin, meksika hariç tabi )... ama kimse bu işe sıcak bakmıyor türkiye de herkesin bu olaylardan sağladığı rant var yani zor biter türiye de bu işler...

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim herkez baldan bir parmak alıyo..

• yapcak bişe yok gibi

• yani çok zor ya gerçekten... umutsuz davranmak istemiyorum ama harbiden yapcak bişi yok gibi..

• Bu olaylardan nemalananlar ve reklam yapanlar olduğundan bitmez

0|0
    0|0
  • Bos bos kaos yaratyosunuzki adniz duyulsub

0|0
    0|0
    • kim suçluysa onu tribünden alıcaksın.. başka yolu yok biz maça giderken hep olaylar çıkmasın die gidiyoz ama birileri hep karıştırıyoo

• Bursada besıktas forması giyemiyoruıx ya bu kini bitirse bitirse trübün liderleri bitirir bizim baskan zeytin dalı uzattıama zamanında sizinki taraftardan cekıdıgıne geri cekildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...