Bu durumda siz kızlar ne yaparsınız?

mesela bir arkadaşımla yarın günübirlik adaya gidicez. bizim gibi bir kız grubu daha var diyelim ki plajda . kızlar kendi aralarında `ayy şu çocuk tatlıymış keşke gelse sohbet etse ` `offf şu çocuk taş gibiymiş` gibi şeyler konuşurlar mı ? Ya da uzun bir kesişmeden sonra güvenini toplayıp karşınıza çıkanlara vereceğiniz tepki ne olur ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• arada öyle konuştuğumuz olmuştur :) sonucu belli olmaz bazen olumlu bazen olumsuz...

0|1
    0|0
  • Eğer kız sana uzun süre bakıp gülümsüyorsa git sonra hem sen gitmediğine pişman olursun hem karşındaki kız sen gelmedin diye pişman olur

1|1
    0|0
  • şahsen yaşadığım bi olay ama biz keşke gelse konuşsa demeden geldiler..

lan sapıkmısınız denizde ne giliyonuz dibimize !

aşırı itici tiksinç bi şey kızlar çağırsada gitme derim

0|1
    0|0
    • zaten direk cat diye oyle bir sey yapmak bildigin barzoluk olur yani. Benim dedigim boyle uzun uzun kesistikten sonra falan olacak :D

• yok yok gitme bırak çok istiyolarsa onlar gelsin

uzun uzun herkes bakar ama gidersen rahatsız olucakları yüzdesi çok yüksek

• Aramızda bu tarz muhabbetleri çok yaparız emin ol :)

1|1
    0|0
  • günü kurtarmak güzel olur , ada aşkı falan filan.

0|1
    0|0
  • Evet taş gibiymiş sohbetleri yapılır arada.

0|1
    0|0
  • hoşlandığımla iki bakışırım yanıma gelirse konuşurum eğer bana göre biriyse konuşmaları da hoşuma giderse devam ederiz yani :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Genel olarak sonuç hüsrandır ama olumlu sonuçlanmışlığı da vardır. Benim gibi yenilgiyi hazmedemeyen biriysen deneme şansını usta.

0|1
    0|0
    • yok kardesim eskiden cok korkardim reddedilmekten falan. bir kere cok saglam reddedildim. simdi daha takmiyorum reddedilmeyi :D

• Ben takmaktan çok hazmedemiyorum pek denemiyorum bu yüzden :) Git dene o zaman şansını ne kaybedeceksin ki...

Yükleniyor...