Hiç değmeyecek birisi için geçen zamana yandınız mı?

hiç değmeyecek birisi için...

zaman, emek, sevgi, saygı, aşk verdiniz... fedakarlıklar yaptınız... ama sonra anladınız ki bunca zaman boşuna geçmiş..o an neler hissedersiniz ve sonrasında neler yaparsınız?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• tabikide oldu ve bi abiden aldıgım tavsiye şuydu tecrübeler hayatta yediğin kazıkların bileşkesidir bunları yaşadıkca doğrusunu bulacaksın demıstı

1|0
    0|0
    • aslında yaşanan hiçbişey bosuna değil her yasanan sey deneyim oluyor bir daha aynı hatayı yapmıyorsun

• kendini şartlandırma

• kendimi şartlandırmıyorumki neden olmuyacak bi şey için kıymetli zamanımı harcıyayım bu olgu ıstedıgınde ıstedıgın sekılde olacak bısey degıl sonucta aşk seçenekleri değerlendirme değil sorucak soru bırakmayan şey dir .d haliyle istemdıgı olması lazım

Erkekler Ne Diyor 13

• Uğruna, çok şeyi göze aldığınız ve fedakarlık yaptığınız kişiden yediğiniz kazıktan sonra, elinizde kalan sap la onu kafasını patlatana kadar vurmak..

1|0
    0|0
  • Allah'a şükür şimdiye kadar hiç değmeyecek birine zaman emek harcamadım. Harcadığım emekler sonuçsuz kaldı ama o kişiler yine de buna değerdi. Ne kadar şanşlıyım ki değerliyi değersizi çok iyi ayırt edebilen bir aklım var. Bu konuda Allah'a ne kadar şükretsem az.

1|0
    0|0
  • sonuna kadar uğraştıysam eğer .en mantıklısı arkana bakmamaktır . eğer yapabiliyorsan ne mutlu sana . harcanan zamana yanarım en önemlisi de o zaten

1|0
    0|0
  • zaman en kymetli hazinem çimriyim bu konuda boş insanlara ayırdığım boş zamanlarım oluyor

2|0
    0|0
  • İnsanlar ile ilişkiye girersiniz, zaman geçirirsiniz, daha sonrada en başında beğendiğiniz insanı değiştirmeye calışırsınız.

Tuhafsınız..

0|0
    1|0
  • zaten çektiğim acı sanırım bunun yuzunden...

1|0
    0|0
  • çoook benim bütün zamanım öyleleriyle geçiyo

2|0
    0|0
    • neden hep böyle peki?

• kimse mutlu değil

• aynen öyle

• Bir Zamanlar Evet Bizde Yandık Ama Çok Şükür Uyandık,Yaktık,Yakıyoruz..

0|0
    1|0
  • vur tekmeyi gitsin, başka ne yapıla bilir ki

1|0
    0|0
  • bu iki gunde belli olacak bakalim bosunna mi degilmi

1|0
    0|0
  • olmuyacak şeyin peşinden koşturmadayım şuanda sadece..

1|0
    0|0
  • Gitti öyle çok zamanlar yedik..

1|0
    0|0
  • ben bunun farkına varmama rağmen hala onun için uğraşıyorum .Çünkü benim ona olan aşkım çok büyük ve kimseyi onun yerine koyamıyorum o benim için hiç bişey yapmasa bile kalbe söz geçmiyo :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet , çok yandım hem de. Ama akıllandım en azından.Artık geleceğimi olumsuz etkıleyebılcek kımseye yerım yok hayatta.

1|0
    0|0
  • denemeden bilemezsin değişecek birisi mi değişmeyecek birisi mi diye.bu yüzden pişman olmam.

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Evet ama onlarla büyüdüm!..Götürdüklerinin yanında, verdikleride büyük hayat dersi bakımından. Yürek yorgunluğu, boşa zaman evet ama en kailteli derside onlardan aldım!..

1|0
    1|0
  • kendime kızardım heralde. karşımdakinin ne halt olduğunu anlayamamışım diye. Ama bi daha da dönüp bakmam.

1|0
    0|0
  • yaşıya yaşıya ders alıyoruz işte zamanla ...

1|0
    0|0
  • geçmiş gitmiştir artık üzülmek anlamsız olur..

1|0
    0|0
  • 2 senelik ilişkim yeni bitti. uğraştığıma fedakarlıklarıma hiç değmiycek biriymiş keşke başta hiç konuşmasaymışım hiç hayatımda olmasaymış diyorum şimdi çok pişmanım ama oldu bitti artık böyle pişmanım demek de saçma. demek ki olması yaşanması gerekiyormuş belki de bi sonraki ilişkim için iyi oldu ben ders aldım daha dikkatli olcam tercihlerimde daha dikkatli davrancam belki de bundan sonra :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...