Basketbol oynamak zayıflatır mı? Bacakları inceltir mi?

Basketbol oynamak zayıflatır mı? Bacakları inceltir mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aley'cim sen hayırdır? Zaten 40 kilosun, kilo alacağına zayıflamaya mı çalışıyorsun =/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kaslari gelistirir

0|0
    0|0
  • 12 senedir oynuyorum, baldırlarım affedersin öküz gibi oldu. profesyonel idman yapmadığın sürece bir değişim görmen çok zor. ama boy uzamasinda faydasini görürsün

0|0
    0|0
    • Tırstım şu an :/

• kursuna falan mi gidiceksin yoksa amatör olarak mı? basketbol ile kas yapabilmek icin en az 2 sene lazim, o yuzden hic tirsma. bayanlarin bacakları daha narin ve gelismeye musait oldugu icin kisa surede erkeksi bir gorunum alabilir ona dikkat et yeter. cikintilar kisa surede belli olur bacağında

• Kursa gidicem haftada 1 gün oluyor cıkıntı olsun pek rahatsiz olmam ama erkek gibide olmasin yani

• Bacaktaki yağlar erir inceltir ama kas oluşumu ile normal boyutunda kalır.. Fazlalıklar gider kısaca
    .

0|0
    0|0
  • Ben basketçiyim , hayır zayıflatmıyo. Kasları geliştiriyo , baskete başladığımdan bu yana fena değiştirdi beni. Resmine baktım sen zaten zayıfsın. Ben basketbolu herkese öneriyorum boy uzatmak isteyenler için. Ama belirgin bir zayıflama olmaz

0|0
    0|0
  • Boyu uzatır. Zayıflatmaz ve bacakları inceltmez onlar icin baska bir program uygulaman gerek :D

0|0
    0|0
  • daha ne zayıflıcan iyisin zaten basketbola gelince sonuçta kalori yakıyorsun zayıflarsın

0|0
    0|0
    • Biraz kilo fazlalığım var bacaklarım kalın gibi dahada kalın olmasından korkuyorum

• bacakların sıkılaşır o zaman spor her zaman iyidir zaten

• ınceltır ve kemikleri güçlendirir.. yağ oranını dusurur

0|0
    0|0
  • zayıflamazsın fit olursun, bacakların incelmez kaslı kalın bacak olur

0|0
    0|0
  • tavsiye ederim bende çok faydasını gördü hem zayıflatır hemde boyunun uzamasını sağlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bacakları inceltmeez

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • zayıflatır ben bir ara oynuyordum, iyi zayıflamıştım.

0|0
    0|0
    • Peki bacaklarında bir kalınlaşma oldu mu? Hani kaslar gelisiyor ya ya da bacakların inceldimi?

• yağlı bir vücudun varsa kalınlaştırır, yağlı değilse inceltir diye biliyorum.

• Ceylan bacaa gibi olur zıplaya zıplaya..
    yaaa sen hiçç ince bacaklı basketçi gordunmuuu
    daha hiç basket bile izlememişsin basket oynocan

0|0
    0|0
Yükleniyor...