Bir bayan nişanı için nişanlısının çok yüksek topuk giymesini talep ettiğini bilirse ve giyse... Çevreye ayıp mı olur?

Bir bayan nişanı için nişanlısından çok yüksek topuk giymesini talep ettiğini bilirse,ve nişanlısını kırmayıp 15 cm topuklu nişan ayakkabısı giyse..çevreye ayıp mı olur?ne derler mesela?

0|0
28|5

En İyi Kız Görüşü

• 15 cm topuklu ayakkabı ile yürümek çok zor bir şey,o ayakkabı ile saatlerce ayakta durmak felaket bir şey...kimse bir şey demez ama birileri abartıldığını düşünür.

0|0
    0|0
    • işkence gibi bir şey,gerçekten çok zor yürümek ayrı dert o kadar saat ayakta durmak ayrı dert.ayrıca herkes tuhaf tuhaf bakar 15cm az değil yani.

Kızlar Ne Diyor 27

• 15cm topuklu ayakkabının yaklaşık olarak 5 cm platformu vardır arkasıda 15 ise bu kişinin boyunu 12.5 cm uzatır eğer sevgilin topuklu giymeye alışkınsa bence gayet normal bir durum yok alışkın değilse nişana kadar yürüme çalışmaları yapar baktı zorlanıyor olmuyor eğer elbisesi uzunsa 15cm olan bir dolgu topukla çok daha rahat eder kimseninde bir laf edeceğini sanmıyorum o özel günde.

0|0
    0|0
  • Yoo bundan doğal ne var ki.

0|0
    0|0
  • Yoo kime ne niye ayıp olsun. Kız fazla yorulur sadece.

0|0
    0|0
  • ne alaka şimdi?

0|0
    0|0
  • bence hiç de ayıp olmaz. alıştırma yapsın. günler öncesinde giysin dolansın evde. nişan yani buç özel gün. bence giymeli. 15 cm. yürünür. platform tabanlar var. gayet de rahat. sorun olmamalı bence . elalem de ne dicek. topuklu ayakkabı bi kadını çok seksi gösteriyor. giymezse ayıp zaten o özel günde.

0|0
    0|0
  • Nisanlın senden cok kısaysa giysin bisseycikk olmaz milletin agzıı torba degilki büzesinn önüne gelen konusu bosverinn benceee...

0|0
    0|0
  • ne derleri takmamayı öğrenmen lazımdı 30 un üstüsün.boşver millet ne derse der.siz ne istiyosunuz ona bak.

0|0
    0|0
  • abartı olmaz. sizin nişanınız çevrenin dediklerinden kime ne ama senden uzun olmasın

bi de nişan kaç saat sürüyor bilmiyorum ama oturunca gizliden gizliye topukluyu çıkarsın yoksa dayanamaz :D

0|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun ki ne var bunda

0|0
    0|0
  • insan nişan gününü duygusallıktan cıkarıp bu kadar belatı düşünebilir mi ya? ben o kızın yerinde olcam o 15 cm topuklularla arkama bile bakmadan topuklarım. ama dur koşarkende senin için ayrı bi fantezi tabi..

0|0
    0|0
  • Boyu çok kısaysa giyebilir ama narmal de klasik 10 cm falan oluyor. Yine de kendi tercihine bırakmalısın, her zaman nişan olmuyor sonuçta...:)...:)

0|0
    0|0
  • 15 cm fazla abartı bence.

0|0
    0|0
  • nişan gününü kötü hatırlamak istiyorsa giysin..

1|1
    1|0
  • kıza yazık onu da düşün. Ama başkalrının bi halt demeye hakkı yok. Boşver milleti.

0|0
    0|0
    • kıza ne olacak canım..

• 15 cm ne demek yaa. Öldürseler giymem giyemiyorum gerçi. saatlerce 15 santim çubuğun üstünde durcak nolur o ayak biliyo musun sen ?

• yaşın daha küçük topuğun nasıl gücü olduğunu anlamana daha var

• bu beyin ayaklara özel ilgisi var .d

0|0
    0|0
  • Cok da guzel olur. Hele ki boyu topukluyla nişanlısını gecmiyorsa samda kayısı :)

0|0
    0|0
  • Biraz abartılı olmuş sanki hem başkası ne dicek uymayın milletin lafına

0|0
    0|0
  • Düşmeyip rezil olmayacağından eminsen giy tabi.. Senin nişanın senin hayatın kime ne?

0|0
    0|0
  • Ben giymem, giyene de bir sey demem.

0|0
    0|0
  • millete ne ki? isterse giyer

0|0
    0|0
  • kime ne...

0|0
    0|0
  • Millet ne diyecek allasen? gayet normal

0|0
    0|0
  • 15cm topuk yazık =/

0|0
    0|0
  • neden ayıp olsun yahu linki de vereyim www.hepsimarkette.com

0|0
    0|0
  • Kızın boyu mu kısa neden 15 cm ?

0|0
    0|0
  • anlaşılan görücü usulü...

0|0
    0|0
    • nası yani

• eyvallah gardaş bende kız arkadaşınıza sabırlar dilerim Allah kurtarsın...

• topukludan nerelere geldik

• milleti bilmem de, nisanlim benden boyle bise istese host derim, bana ayip olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 15 cm mi? o kadar topuk var mı ya? espiri konusu olabilirsin bence :) ilk aklıma gelen bu :))

0|0
    0|0
  • abartı olur. O fantazi neymiş öyle. neyse saki

0|0
    0|0
  • 15cm topuk nedir yaa:))

0|0
    0|0
  • 15 cm topuk varmıymış piyasada...biz arkadaş için 4-5 saat aradık maximum 9 cm bulmuştuk :)

0|0
    0|0
    • italian heels diye ara googledan

• saol ama bıkkınlık gelmişti aramıyayım artık:)senin soruna gelince büyük ihtimal kız çok kısa ve giyerse problem olmaz

• o.O 15 cm topuk röööh .s nası yürüücek

0|0
    0|0
Yükleniyor...