Bir erkegin sevdigini hoşlandıgını nasıl anlarsın?

bir erkegin sevdigini hoşlandıgını nasıl anlarsın söyleyemiyorsa ne gibi tepkiler veri beden dili nasıldır

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kur mevsiminde erkekler kanatlarını açar tüylerini kabartır.tüylerini dalgalandırarak dans ederken öyle­sine kendilerinden geçerler ki, avcıların yak­laştığını bile görmezler.sabahın er­ken saatlerinden başlayarak açık alanlarda toplanır ve dişilere güzelliklerini sergilerler. tüylerini kabartıp alttaki beyaz tüylerini gös­termek için kuyruklarını açar, kanatlarını yerde sürükleyerek, öne arkaya koşup havaya sıçrarlar. ayrıca öne doğru fırlayarak birbir­lerine saldırıyormuş gibi yaparlar, ama ender olarak gerçekten dövüşürler. gösteri sırasın­da çıkardıkları sesler gıdaklamaya ve karga sesine benzer. dişiler genellikle biraz uzakta durur ve çevrelerinde olup bitenle pek ilgilen­mezler.

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hmm kaslarını kabartır göz teması kurmaya ozen gosterırı sesini inceltir baş parmakları cınsen organını gosterecek sekılde ellerını ceblerıne sokar yada eskı kovboylar gıbı ellerı belıne atar en önemlisi ise göz bebeklerı buyur

0|0
    0|0
    • heh evet göz teması var

• anladım saol

• aşık olduğu kişiye nasıl davranacağını bilememek. hani arkadaş gibi davransan kanka ayağına saracak, takılsan biraz dalga geçsen öküz olacaksın, hiç konuşmasan "ne soğuk tip" damgası yiyeceksin. çok boktan bir durum bu erkeğin aşık olması.

0|0
    0|0
  • kimse söylemediği sürece anlıyamazsın bazen istiyerek veya istemiyerek belli eder kıskandıgı zaman,bozuldugu zaman,sevindiği zaman vs onu iyi izle zaten sen anlarsın yeterki kendini kandırma

0|0
    0|0
    • ya hissediyorum bişeyler ama ne bileyim

• ya bu öyle pek ima edici bişey değil ikinizin arasında böyle kıskançlık,ilgi sebebiyle filan bişeyler filan olması gerek

• hım anladım

• İlkin size bakamaz ama sonraları size bakmaya doyamaz kendimden biliyorum :)

1|0
    0|0
  • dalga geçer ya da senle uğraşır bazen çocuk gibi hareketler yapar vs. zaten bi erkeğe yakışmayan hareketler sadece hoşlanılan bi bayanın karşısında yapılır anlamamak için çok zorlanman lazım :)

0|0
    0|0
  • ben cok utangacim ancak bakislarimla etkileyebiliyorum kiz yanima gelince kipkirmizi oluyorum gerisini sen dusun arik

0|0
    1|0
  • çıkarır masaya vururum

1|0
    0|0
  • Ben söylerim hiç affetmem :)) Beden diline ihtiyacım yok yani.

0|0
    0|0
  • Bir de bunu çıkarttılar lan bedenin dili nerede var

1|0
    1|0
  • Hep söylediğim gibi burunda kızarıklık

0|0
    0|0
  • kendimi düşüniim..saçma sapan hareketler :D kızın gözünde - puan yani

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5