Kıza ayrıldığı sevgilisinin intihar ettiğini söyleyip telefon şakası yapıyorlar siz ne yapardınız?

Evet arkadaşlar Serdar Gökalp isimli Best FM'de telefon şakaları yapan abimiz bir kıza Emniyetten aradığını bir kişinin bileklerini keserek intihar ettiğini ve yanındaki mektupta ölümümden eski sevgilim ... sorumludur. yazdığını söylüyor.Bakın dinleyin bence.İşte şakanın linki link Peki bu şaka size yapılsa telefonda ne tepki verirsiniz? (Şaka kızın arkadaşları tarafından Serdar Gökalp'e yaptırıldığı için Serdar Gökalp kız hakkında her türlü bilgiyi önceden almış drumda.)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bu şaka bana yapılsa ben bana bu sakayı yapanı dava ederm yemnlee.. böle saka mı olur arkadasm yaa.. senn yüzünden bri ödü ne demk ...bi de kadın herseyi anltms..o kadnda salk böle bsy ögrenio vee hala telefnda konusuo su kadar beraberdk falan die ben olsam kapatrm hemn neyms die ögrenmeye calsrm..kim oldgnu bile bilmdgim bi adamla konusmaya devam etamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk kalp krizim oan olurdu galiba hiç abartmadan :(( oyüzden butür şakaları brakalım lütfen o adam allaha yatsın kalksın dua etsin şakayı bana yapmadı yoksa ben yoğun bakımdayken ne şey yerdi kim bilir :)) şimdi bile tuhaf oldum ya

0|0
    0|0
  • Yazık kıza yaaa :)))

0|0
    0|0
  • helvasını ben yapiim derim

0|0
    0|0
  • o şakayı yapana o şakayı monte ederdim.

0|0
    0|0
  • Mutlu olurdum demek beni gercekten sevmiş diye. Ayrica da benden başkası ona dokunamayacak diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eski sevgilinizin cesedi bulundu diyor kız gülüyor gerizekalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...