Sarhoşken yaptığınız en çılgınca şey neydi?

Tam olarak hatırlamıyorum ama arkadaşlarımın dediğine göre bir keresinde trafik lambasının direğini defalarca öpüp ilanı aşk etmişim...siz neler yaptınız peki ?

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 13

• O zaman ki manitanın kaldığı kız yurdunu bastım..(benim aklımdaki)

Bir sokak arkadaki bir siteyi basmışım (arkadaşların anlattıkları)

Ne istiyoduguz lan elalemin evinden koministsiz anayız babayız bunun için mi gönderiyo sizi bura?(polisin anlattıkları)

3|0
    0|0
  • sarhoştum hatırlamıyorum esprisi yapana renkli televizyon

1|1
    0|0
  • t shirt ve blujean ile havuza atlamıştım ingiliz kızları tavlamak için

0|0
    0|0
  • parkta içiyoruz zabıta geliyor özür dilerim abi sarhoşuz diyorum sora bi keresinde simit sarayına girdik birayı wcde unutmuşum hepimizi kovdu adam ama 1 saat sora tekrar aynı simit sarayına girdik çayımızı içtik çıktık :)

0|0
    0|0
  • Belediye binasının önüne gidip gecenin 3ünde belediye başkanına rakı şişesi sokacağım diye bağırıyormuşum çok dertlendirmişti başkan.

0|0
    0|0
  • kızılay metro gişesine kustum

2|0
    0|0
  • Evde içtik neyse sonra arkadaşlar ile bi 100lük daha alalım dedik,neyse o sırada da manavın önünden geiyoruz bir tane muz aldım yoldan geçen bir kadına muzu böyle kaba bir şekil de göstererek '' Muz yermisin '' dediğimi hatırlıyorum :D:D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • kakamı yapmak

0|1
    0|0
  • sarhoştum hatırlamıyorum (:)

0|0
    0|0
  • sarhoş oldugum oldu ama hiç öyle absürt şeyler yaptıgımı bilmem yapmam yani.

0|0
    0|0
  • Su içip gözlemlerimi aktaracağım

0|0
    0|0
  • Caddesinin ortasındaki ağacı yakmıştık arkadaşla bildiğin saldırıydı ne kafaysa i

0|0
    1|0
  • hiç bir şey hatırlamamak hehe

0|0
    0|0
Yükleniyor...