Bizim ülkede niye uzun top oynamak ayıp gibi görülüyor?

Bugün chelsea maçını izledim liverpoolla. Harika top oynuyorlar mücadele ediyorlar şöyle biraz dikkatli izledim adamların taktiği şişir diego costaya hemen arkasında iyi pozisyon alıp rakip ceza sahasında etkili oluyorlar. Bana göre şu an dünyanın en forma takımı da chelsea zaten. ama bizim ülkedeki takımlar ayıp gibi görüyor uzun top oynamayı. tiki taka aşığı bizim millet. ulan barcelona bile oynayamıyor artık o oyunu sizin ne haddinize? geçen sene galatasarayın şampiyonlar ligindeki gollerine bakın juve maçlarını hatırlayın nasıl goller attık? şişir drogbaya indirsin umut sneijder falan iyi yer tutarlarsa atıyorlardı.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbolu sadece para olarak görrn insanlardan ne bekliyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya her şeyin başında biz spor ülkesi değiliz. bizim ülkede futbolun değeri para. zamanında Hagi Alex gibi yıldızlar Türkiye'de top oynarken belki gerçekten kaliteyi yakalamıştık ama günümüzde onun gibi yıldızlar da olmadığı için artık eski takım oyununu kimse beceremiyor. ingiltereyi ele alacak olursak adamlar liginin zor olduklarını bildikleri için direk fiziğe ve mücadeleye önem veriyorlar ve bu yüzden kazanıyorlar. Sadece bir Drogba Galatasaray'ı nasıl göklere çıkardı niye? çünkü adam premier ligde yetişmiş mücadele adamı

0|0
    0|0
  • Bizimkiler uzun oynamayı rastgele şişirmek olarak algıladıkları için o yüzden uzun oynadıkları zaman genelde bir halt olmuyor çünkü bilinçli yapmıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...