Futbolun katili Türk hakemleri değil mi?

Yahu arkdas bugün fener maçında emenikeye bir faul yaptılar. % 100000 penaltı izleyen ler yorum yapabilir mi. Bu kadar kötü bir hakem olamaz be abicim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• neden penaltı vermedi öğrenmek istermisin açıklamasını yapıyım. İlker meral bir penaltı bir de kırmızı kart verdiği için bu pozisyonda penaltı vermedi fazla olacağını düşündü penaltı olduğunu o da biliyor ama zaten rakip takım oyundan düşmüş eksik oynuyor bu yüzden vermedi

0|0
    0|0
    • Turk hakemlerinn klasik düşüncesi. Durumu esitleme vs. Düşsun kardesim son dk da gol atsalar nolcak. Yok öyle bir dünya

• hakemler böyle düşünüyor bunu onlara söyle :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Emenikeye yapılan faul ve el pozisyonu vardı ama sadece hakemlerde bitmiyor iş erman toroğlu ve yıldırım demiroren de elini ayagını ceksin artık

0|0
    0|1
  • Bu penaltıya penaltı derler mi siz diğer maçlarda haksız penaltı diyip ağlıyacaklar her zaman ki gibi
    Sorunu gizlilere açık yapmışsın burada söylemediklerini gizlenip söylüyorlar korkaklar ama ben biliyorum kim olduklarını :)

0|0
    0|1
  • İlker Meralden bahsediyoruz herşey normal

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kapitalizmin olduğu heryerde hile hurda vardır

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ancak son iki sezondur cok iyi top oynayan Beşiktaş ın önünü kesiyorlar hakemler faln oyunlar dönüyor cok acık

0|0
    2|0
    • Kesiyorlar mi uc hafta hakemle puan aldilar

• Fener derbisini izlemedin galiba son iki sezondur da süper top oynayan Beşiktaş ın şampiyonluğu bırak ikinci bile olamamasında da bir şeyler var

• Senelerdir fenerin her maçını izliyorum. Besiktss diyosunuz penalti yi vermedindiyosunuz. Gecen senelik kadikoydr 3-3 luk besiktas maçında Cüneyt Çakır 3 penalti vermedi. Ona bakarsn

• gerçekten emenikenin pozisyonunun açıklaması yok buna naıl penaltı vermezsin.

0|0
    0|0
  • İlker Meral zaten leş bir hakem..

0|0
    0|0
  • emenikeye yapılan yüzde bin penaltıysa topala yapılan bir milyon penaltı değil

0|0
    2|0
    • Sen hangi maçı izledin? Tekme attı resmen adam rövaşata vurdu ya bırak Allah aşkına

• penaltı değil diyen mi var? ben topalın pozisyonunu diyorum avrupada hiçbir hakem penaltı vermez ona topal kendisi sokuyor kafasını topa

• Yav sen ne cahil hayatında futbolu sadece televizyondan takip etmiş bir insansın hangi akla hizmet topalın pozisyonuna penaltı değil dersin sen? Kafa topuna kafa sokulur zaten 3 metre ayak kalkmaz bilgin yok fikrin yok ötme bari ordan insanlara cahil cühela

• Fenerasyon kahrol

0|0
    1|0
  • şimdi buna penaltı diyosun peki bikaç maçtır kazanılan haksız penaltılar onlara ne diceksin. hakemler türk futbolunu fener için katletmiyomu o zaman.. neyse gece gece tartışmıcam ben.

0|0
    1|0
    • Hangisi haksız penaltı söyle bana. ? Ulan 3 temmuzdan beri neler neler yapildi hakemlerden tffden

• yuh be yuh gökhan gönülün penaltısı 1 alper potuk 2 daha var ama aklıma gelse bide. neyse 3 temmuz diye tutturmuşsunuz... ben demicem bişi.. ateş olmayan yerden duman çıkmaz... nede olsa yarım kupa vakasıyla türkiyede ilk şike deneyimini tadan sizsiniz nasıl bir duygu diye sormaya gerek yok türkiye dışında her yerde şikeci olduğunuz tescillendi. artık yazdıklarına cevağ vermem neyse... birde o şike sezonunuzda bizim tam 10 tane penaltımız verilmedi garanti olan.. hadi iyi geceler sana

• şikayeti yedin hadi sen kendini belli etme seviyesiz sana yazanda var kabahat. emek hırsızları sizi

Yükleniyor...