Hangi spor kursuna gitmeliyim?

vücut olarak kendimi geliştirebileceğim (boy ve kilo anlamında) , hayatımın sosyalleşmesini sağlayacak, eğlenerek yapabileceğim bi spor kursuna gitmek istiyorum. ayrıca kendimi savunabileceğim bi spor da olsa iyi olur. sizce hangi spor bana uygun?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• karate yaptım sarı kuştağa geçmeden hevesim kaçtı

kros yaptım baktım bacaklar t-rex gibi oluyo,bıraktım

aerobik yaptım, yaşlı tombuk tombuk teyzeler hop hop zıplarken ben nefes nefese yerlerde süründüm

kick boks yaptım, ilk hafta adam beni küt diye yere serdi,böyle bi tavana baktım biraz gerisini hatırlamıyorum

yemek kursuna git

1|1
    0|0
    • Bir kadın için yapılacak en iyi egzersiz aerobiktir o tombuk teyzelerin kondüsyonu senden iyidir

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüzme, basketbol çok eğlencelidir bunları yaparak hem kilo veririsn hemde vücudun düzenli beslenemyele fit olur kız olduğun için dövüş sporlarından fazla zevk alacağını düşünmüyorum ama bütün dövüş sporları iyidir kendi hoşuna giden hangi dövüş sporuysa yapabilirsin

0|0
    0|0
  • boks dıyecegım ama herkes boks sert bır spor,akıllı ınsan boks yapmaz falan dıyecek.oysakı boks olımpık bır spordur.profesyonel sporculara bakıp bu kadar sert bır spor sarmayın.hem fızıksel ve ruhsal gelısımede cok faydası oluyor

0|0
    0|0
  • Halk eğitim ahşap boyama..

0|1
    0|0
  • aerobic dans eşliğinde eğlenceli ve sosyalleşebileceğin bi spor hem de günlük stresini atarsın dene derim

0|0
    0|0
  • nrede yasadigina bagli. Benim oldugum ulkede kadinlar teakwando yapiyor ve cok populer

0|0
    0|0
  • Taekwondo git iyidir :P

0|0
    0|0
  • atlet olabilirsin boyun ve çabuklugun artar ve kendini iyi savuna bilirsin veyatta voleybol

0|0
    0|0
  • BJJ

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Tenis.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0