Kız arkadaşım facebook ve twitter kullanmam konusunda şikayetçi ne yapmalıyım?

Merhabalar guzel bi ilişkim var aramızda sımdılık cok buyuk problemler cıkmadı ancak bu aralar benım twitter whatsapp ve facebook kullanmam cok gozune batmaya başladı. Herkes gıbı normal bı sekılde kullanıyorum aslında ancak o hıc bu tur seylerı kullanmadıgı ıcın bana yetışemedıgını artık benı sevdıgı ıcın kendını kontrol edemedıgını ve benden bu konu ıcın en azından uzaklaşmak ıstedıgını soyledı.Sızce ben ne yapmalıyım?Sana cok yaklaştıkca bunlar daha fazla gozume batıyo benım ıcın degış demıyorum kendımı uzaklaştırıcam artık onemsemıcem dıyo ama ben caresız kaldım ne yapabılırım akıl verın bana lutfen

Güncellemeler:
Kapatıp benı dinlersende uzerımdekı hakımıyetını kaybettıgını dusunucem falan dıyo soz gecırıcem sana falan dıyo sacma sapan bı durum nerden gıttımde sevdım bu kızı bazen dusunuyorum

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• ya bırakın şu facebook bilmem şu bu ya hepsi saçma bir sosyal paylaşım sitesi gidin beraber vakit geçirin dışarısı bu saçma şeylerden daha güzel tam da yaz güzel şeyler yapın bol bol anılar biriktirin şu abuk subuk şeylerden aranızda sorun çıkmasın işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lütfen bıraz buyuyun yaa ne bu ergence tavırlar alt tarafı sanal seyler ne cok önemsıyorusnuz onları yaa

0|0
    0|0
  • kapat gitsin. yap istediğini.

0|0
    0|0
  • bnim sevgilim kullnsa ben izin vermem kız hakLı kbkma

0|0
    0|0
  • eger bunları kapamak ıstemıyorsan onun cevresını ve onu engelleyıp bunların yenılerını acabılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• twit ve face'yi normal insanlar gibi kullanıyorsan bırakman'da da problem olmaz. bırak ve kızın gönlünü hoş tut. whatsapp olayını da gerçekten normal kullanıyorsan şu şekilde bir açıklama yoluna gidebilirsin. "fazla masraf yapmamak adına whatsapp'ı mesaj yerine kullanıyorum." diyebilirsin. açıkçası ben gelen faturalardan sıkıldığım için mesaj hakkını iptal edip whatsapp'a geçtim.

0|0
    0|0
  • Hepsini kapatın..

Birlikte denize/havuza gidin. Yüzün, oynayın. Kumdan timsah heykeli yapın. Birlikte kola içerken geğirin..

1|0
    0|0
  • sakın şifrelerini hatuna verme, pişman olursun.

0|0
    0|0
  • Güzel bir ilişkin olduğunu söylemişsin ama sevgilinin en basit bir twitter ve face'ye olan tepkisini buraya yazmışsın.Güzel bir ilişkim olucak o güzel ilişki için gerekirse hayatı kaparım lan

0|0
    0|0
  • Zaten gereksiz kıytırık şeyler kırdığına deymez kapa gitsin arklarınla teldende görüşürsün ..

0|0
    0|0
  • kız arkadaşından ayrılarak sorunu halledebilirsin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...