Vücutçular bakar mısınız lütfen?

Arkadaşlar şöyle bir vücudum var boy 175 70 kiloyum kollarım zayıf yağlıyım biraz yanlarım falan var evde çalışmak istiyorum vücutçular nasıl çalışmalıyım yardım lütfen
http://hizliresim.com/jYdQZm

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• @-Ares- 'te senin gibiydi, azimle ıçtı, betonu deldi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vaktim yok diyosun o zaman bir hoca ev antrenman programı ayarlayın faydası olacaktır. Özelden yazarsan tavsiyede bulunabilirim kişi olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaş fitness salonuna gitsen daha kolay olur. evde yapacam diyorsan dumbell al ve onlarla çalış. internette hareketler yazar

0|0
    0|0
  • iyi bir beslenme programı lazım yanlar çok yağlı ayrıca zamanın yoksa eve barfiks çubuğu bir kaç tane dambıl durumun varsa makine alınabilir

0|0
    0|0
    • 6 kiloluk dambılım var 2 adet yemek programını nası yapmalıyım?

• Spor salonuna yazıl onlar seni yönlendirir

0|0
    0|0
    • Boş vaktim yok dershaneye gidiyorum ders çalışmam gerekiyo ve gittiğim dershane uzakta

• Evde olacak iş değil bu boşa uğraşma

0|0
    0|0
  • Geceleri süt iç yat sabah kalk 100 mekik çek 40 40 20 Set. Akşamda aynı şekilde mekik çek. sabah akşam süt iç Faydasını görürsün Ben hep yapıyorum allaha şükür faydasını görüyorum

0|0
    0|0
    • Bu yağları nasıl yakcaz usta yanlarım sarkıyo

• Sen dediklerimi yap ha birde çok yürü dert etme vücudun iyi dediklerimi yaparsan. birde yürürken otururken dik otur dik yürü ozaman yağ falan kalmaz. Yok ilaçmış onları deneme

• Eyvallah usta

• evde başarılı sonuç alamazsın fitness salona git programları var ona göre hareket et.

0|0
    0|0
  • sendenn bir b*k olmaaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...