Sevgilim çok soğuk davranıyor.

10 aydır süren bi ilişkim var.Haziran ayından beri görüşmüyoruz ama mesajlaşıyoruz.Geçenlerde bikaç gün mesaj atmadı ve haber vermedi.Bende onun bilmediği bi numaradan mesaj attım.O numaraya kimsin diye cevap verdi.Sonra bana facebookta smsim bitti mesaj atamadım nasılsın ? diye yazdı.Soğuk cevaplar verdim kızgınsın biliyorum ama evde olmadğım için yazamadım bugüne kadar dedi.Bende tanımadığın numaraya cevap vericek kontörün varsa bana nie bişey yazmadın telefondan dedim.Başka numaradan mesaj attığımı anladı tabi.Bana güvenmeyip bunları yaptığın için sağol dedi.Dün sms yaptım diye mesaj attı.Ama çok soğuk davranıyor.Onu kaybetmek istemiyorum.Ona ne demem lazım bilmiyorum konuştukça daha çok sinirleniyor.Lütfen yardım edin :( Onu eski haline nasıl döndürebilirim ?...

Güncellemeler:
evet arkadaşlar bu olanlardan sonra konustuk aramız ufaktan düzelmeye basladı derken telefonumu arkadasıma verdım dıe faceden yazdı.Sonra bıraz konustuk cıktı.Dun aksam facede onlınedı.Ama bana hıc bısey yazmadı .Benım ve onun ortak arkadaşımız var.Arkadaşım bıseyler yazmıs onunla konusmuslar falan :( napcam ben ya dogrumudur telefonu baskasına verdiği falan bide eger mesaj atarsa ona ne solıcem ben :(

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• sana yalan söylemis. sms im bitti diye... sonra bana guvenmiyorsun bunları yapıyorsun demis. güvenilmez oldugu göstermis. bence uzak durmalısın. bir daha arama bırak o senin pesinde kossun. hata yaptıgını dusunucek kalbi varsa da kendini düzeltsin

0|0
    0|0
    • o peşimden kosmazsa bitip gidicek ama :/

• harika :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 13

• 1.senden soğumuş sıkılmış olabilir

2.başkasından hoşlanıp seni yedekte tutuyor olabilir.

bence onu kendi haline bırakmalısın.seviyorsa zaten sana dönecektir.dönmezse zaten senin de unutmaktan başka çare yok.zor olacak senin için ama zamanla unutursun.

0|0
    0|0
    • evet elimden bişey gelmez ki zaten beklemekten başka .Ama bende bi yere kadar bekleyebilirim sonra unuturum heralde dediğiniz gibi

• sağolun herkesn gönlüne göre versin allah :)

• saolasın:)

• senden soğumuş aklında sanırım başkası var.

0|0
    0|0
    • bu ihtimali düşünmüyo değilim :/

• kendi haline bırak sende soğuk davran

0|0
    0|0
    • elimden geldiğince deniyorum ama olmuyo :(

• o zaman vazgeçebileceğini de hissettir ki seviyorsa kaybetme korkusu olsun

• inşallah bu yöntem yarar gerçekten kaybetmek istemiyorum :/

• Bunun tek bi çözümü var, saldım çayıra mevlam kayıra taktiği. Benim başımda da vardı bitane, aynısını uyguladım bi sure sonra o toparlamaya çalıştı ilişkiyi yine :) Mesaj atmıyor mu? sen de atma, aramıyor mu? arama... üsteleme bi süre, boyle devam etmez zaten. mesaj atınca da gayet normal karşılık ver, trip atmayı deneme. sanki o yokken de her şey yolunda gibi davran :)

0|1
    0|0
    • denemediğim tek şey bu işte :) hemen denemeye başlıcam yardımınız için teşekkür ederim :)

• Hadi hayırlısı olsun hakkında, başarılı olmanı dilerim:D

• sağolun :)

• senden sıkılmış konuşmak istemiyor ya da başkası var üzgünüm ama eski haline gelmez çabalama bırak kendi haline düzelirse düzelir

0|0
    0|0
    • konuşmak istemiyomusun diye sorunca kızıyo neden öyle düşünüyosun falan die amacı ne anlayamıyorum :/

• böyle daha çok üzülcen bırak kendini ezdirme

• :) tamam

• Sanırım sıkılmıs ılıskıden ?

0|0
    0|0
    • sanırım öyle :/

• o zaman cok üstüne gıtme bunaltma ama sanırım ayrılık yakın gıbı :S

• ne gerekirse yapıcam böyle kolay değil bitirmek

• Cok ustune dusme ayrica denendigini bilmek daha ters teper denesen bile soyleme bence. Sen de biraz kendini cek kacan kovalanir birak o seni kovalasin.

0|0
    0|0
    • hep ben kovaladım zaten 1 ay rahat bıraktım mesaj falan atmadım ama umrunda olmadı 1 ay o da atmadı :(

• bencede haklı zaman herşeyin ilacı olmuyo ondan daha ok soğuyorsn

• hem ben ondan soğuyorum o da benden baksanıza ben ona güvenmiyorum o da beni istemiyo :/

• sen onun olduğu yere git bir demet gül al sana hediyem var sana yakınım nerdesin falan de git önünde diz çök affet beni de.. zaten çiçekleri görünce yumuşamayan kız tanımam :))

0|0
    1|0
    • daha yeni evine kargoyla hediye gönderdim ama gerekirse onuda yaparım :)

• bşy değil :))

• Peşinden koşma bak o nasıl sana koşuyor

0|0
    0|0
    • onuda denedim ama umrunda olmuyo .s

• bence oluyor ama sana çaktırmıyor

• 1 ay atmadım o da atmadı :) sonra dayanamadım ben attım .belkide bu soğukluğun sebebi uzun süre konusmamamızdr bilmiyorm .s

• Yol ver:D

0|0
    0|0
  • Sana ortada sebep yokken mesaj atma tenezzülünde bulunmamış bile . Muhattap olmana gerek yok bile.

0|0
    0|0
    • inanın 10 ayın hatrı olmasa ve o masum gülümsemeleri aklımdan çıksa uğraşmam :)

• :)

• yollar uzadığı için aranızabsoğukluk giriyo olbilir onun için bence bir görüşün.

0|0
    0|0
    • fazla uzaklık yok aslında ama buluşmak istemiyo gibime geliyo bende fazla ısrarcı olmuyorum bu konuda

• rica ederim :)

• Benim ateşimden verelim biraz ona.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız milleti böyle işte.. haksız konumdan hemen haklı konuma geçiveriyorlar (:

0|0
    0|0
    • sorma ya ben başına bi iş geldimi die meraktan ölüyorm o bşy sölemiyo üstelik başkasına cevap verio sonra beni koşturmaya çalışıyo peşinden :)

• ilk mesajı sen atma o zaman (: pusuya yat (:

• öyle yapıcaz artık :) birazda o uğrassın bakalım ne yapıcak :)

• hiçbirşy yapma yaptıgın hersey senı bıtırecek haklısın ve o senden ozur dılesın.

0|0
    0|0
    • evet açık kapı bırakıp ben uğraşmaktan çekiliyorum artık :/

• ona fazla deeger vermıssın emın kendınden :/ kafanı takma sadece kendını dınle kalbını ama dınleme sakın

• kesinlikle hiç kimse için yapmadığım seyleri yaptım onun için o da hiç kimseden yasamadığı seyleri yaşadı artık ilgiyi kesicem

• bir ilişiye geçerli bi neden olmadan soğukluk giriyorsa eğer ,o ilişki bitirilmeli...uğraşmanın hiç bi anlamı yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...