Turk kizlari ya da kadinlari neden fitness le ilgilenmiO? Detay a gel?

Ya arkadas, int. te arastirayim dedim once sonra videolari bizimkilerde yok oyle bir degisim, avrupa ve amerika cok egilimli, kilodan rahatsiz oluyosa sonuna kadar gidio bacak yapiyo popo gobek guzel kaslar yapiyo ve vucud fitness sonrasi daha seksi duruyo turkce bakayim dedim hem dilime uyar diye yok, bir tecrubeli bayan yok yani, hepsi koyuvermis, benim bir cocugum var ve spora basladim, oyle kilolu degilim, kas yapicam, vucudum dinc durmuyo, popo cikarmak istiyorum ve bacak sikilastirmak bel inceltmek falan eger amacima ulasirsam ilk once sonra fotosunu ben atarim artik :)

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Turk kizlari ya da kadinlari neden fitness le ilgilenmiO?
    ilgilenmesinler zaten yaşasın ayva göbek <3

0|0
    0|0
    • Zevk meselesi, kasli gobek olmasa bile tas gibi havada popo incecik bel, sıkı ince bacaklar fenami

• öff aman kim uğraşıcak o kadar, onları yapmaya üşenmeyen biriyle işim olmaz.

• ben amerikada spora basladim zaten, turkiyede saglikli hayat sadece zengin isi gibi algilaniyor ama turkiyede spor yapan kiz spor yapan erkekten coook daha fazla spor yapip benim gibi olan erkekler ise isleri spor oldugu icin yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Türk Erkekleri Sibel Can Seviyor.
    3 G ' Li : )

0|0
    0|0
    • O nedemek oluyo yani 3 G, yabancilarda jlo seviyo :)

• Sibel canin neresi 90-60-90
      Ondan olsa olsa 190-160-190 olur

• Rakamları 'G' yi Sorduqun İçin Verdim.
      Türk Erkekleri 3 G Li Sever. )

Kızlar Ne Diyor 2

• O önce-sonra fotoğrafları internette çooook fazla var, güzel araştır bence

0|0
    0|1
    • Var ama yabancilardan, turklerden yok

• Link atarmisin lütfen

• instagrama gir ara orda var instagram linki yok

• Biraz ovun şunuda kessin kesisini.

0|0
    0|2
Yükleniyor...